Altcoin

Shiba Inu (SHIB), 2021’in En Çok Aranan Kripto Paralarından Oldu!

SHIB, BTC ve ETH'den sonra aranma rekoru kırdı.

Dogecoin (DOGE) kopyası olarak bilinen Shiba Inu (SHIB), kısa süre içerisinde fiyat rekoru kırdı ve bütün bu macera aslında yıllık bazda bunun en çok aranan kripto para birimlerinden birisi olmasını sağladı.

Shiba Inu, Çok Arananlar Listesinde

Bacancy Technology tarafından aktarılan bilgilere göre SHIB 2021 yılında en çok aranan üçüncü kripto para birimi oldu.

SHIB’in bu yıl içerisinde her ay ortalama 2,8 milyon aranma aldığı ortaya çıktı. Lider kripto para birimi Bitcoin ise 22 milyon ortalama aylık aranma ile lider konumda. İkinci sırada ise 6,3 milyon aranma ile Ethereum geliyor.

Shiba Inu’nun fiyat performansı bunun kısa süreliğine de olsa en büyük 8. kripto para birimi olmasını sağlamış ve hem DOGE, hem UNI hem de LUNA’yı geçmesini mümkün kılmıştı.

SHIB fiyatı 0,000088 dolar seviyesine kadar çıkarak aslında son 3 ayda %800 artış yakalamış oldu ve bu devasa yükseliş bununla ilgili aranmaları da körükledi.

Devamlı olarak SHIB yakılması, Shibotoshi isimli NFT koleksiyonu ve Shiba’nın kendi merkeziyetsiz kripto para borsası tabii ki SHIB fiyatı için olumlu etkiler yaşattı.

Buna rağmen Elon Musk’ın hiç SHIB tutmadığını belirtmesi fiyatı ciddi bir düşüşe sürüklemişti ancak yeni rekor buna rağmen geldi.

DOGE de geçtiğimiz aylarda benzer bir durum yaşamış ve devamında fiyatı sert düşmüştü. Bu sebeple şu an birçok kişi SHIB fiyatının da benzer kaderi yaşayıp yaşamayacağını düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️👏


Başa dön tuşu