Kripto HaberleriAltcoinShiba Inu (SHIB) Alanlar Yalnızca Acemiler Değil: İşte SHIB Verisi!

Shiba Inu (SHIB) Alanlar Yalnızca Acemiler Değil: İşte SHIB Verisi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Shiba Inu (SHIB) kısa süre içerisinde bütün kripto para sektörünün dikkatini üzerine çekti ve rekor yükselişi ile alanları memnun, almayanları ise pişman etti.

Sosyal medyada ise SHIB alanların çoğu “acemi” yatırımcılar olarak lanse edildi ancak durum bundan çok farklı olabilir.

SHIB Yükselişi Durdu

CoinDesk tarafından aktarılan bilgilere göre, profesyonel ve sofistike kripto para yatırımcıları SHIB fiyatının yükselişine katkı sağlamış olabilir.

Profesyonel yatırımcıların son haftalarda 160 milyon dolarlık bir yatırım ile SHIB tahtasına katkı sağladığı aktarılmakta.

CoinDesk tarafından aktarılan bilgilere göre SHIB yine de çoğunlukla bireysel yatırımcı tarafından alınan bir varlık olsa da 30 günde %1000’lik yükselişin tek sebebi bu değil ve profesyonel yatırımcılar ya da “akıllı” para da bunun bir bileşeni.

Nansen isimli blockchain veri firması tarafından aktarılan bilgilere göre Wall Street son dönemde devamlı olarak SHIB aldı ve olaylar özellikle bu haftanın başlarında daha da şiddetlendi.

Nansen’in raporuna ek olarak Santiment de fiyat daha 0,00002885 dolar civarındayken kurumsal yatırımcının ve balinaların alım yapmaya başladığını aktarmıştı.

Yine de bu raporlar aslında sadece “bireysel” ve acemi yatırımcıların SHIB aldığı önyargınısı ortadan kaldırmakta. SHIB fiyatının yükselişi şu an için durmuş gibi gözüküyor ve bunun sebebi de aslında söz konusu balinaların toplu satışı olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bı tek benmi zarar ettim herhalde

Anonim

Bende

Anonim

Hocam 10x kardayim ben hala tutuyorum

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları