Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu (SHIB) Baş Geliştiricisi Gizemli Bir Mesaj Yayınladı!

Shiba Inu (SHIB) Baş Geliştiricisi Gizemli Bir Mesaj Yayınladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Shiba Inu’nun takma isimli baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, geçtiğimiz günlerde SHIB topluluğunun ne hakkında olabileceğini merak etmesine neden olan gizemli bir tweet attı.

Shiba Inu Topluluğu Gizemli Mesaj Hakkında Yorum Yaptı

Kusama tweet’inde bir “ilk tasarımın” onaylandığını belirtti. Köpek temalı kripto para biriminin baş geliştiricisi, ilk tasarım onayının ardından artık daha fazlasını yapabileceğini de sözlerine ekledi.

“Nezaket ve gerçeğin akışı dünyayı yıkarken enkazın kendini göstermesine izin verin” diye ekledi.

Kusama’nın gizemli mesajı yayınlamasından bu yana, SHIB topluluğunun üyeleri yorum kısmında baş geliştiricinin hangi projeden bahsettiğini tahmin etmeye çalıştı.

Birçok Shiba Inu meraklısı, Kusama’nın Shibarium olarak adlandırılan ve merakla beklenen Katman-2 ölçeklendirme çözümüne atıfta bulunduğuna inanıyor.

Shiba Inu meraklıları için Kusama’nın gizemli mesajının Shibarium hakkında olabileceğini düşünmek yersiz değil. Son zamanlarda, L2 ağ ölçeklendirme çözümü topluluk ve SHIB geliştirme ekibi için en önemli önceliklerden biri oldu.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Baş Geliştiricisinden Tepki Çeken Açıklama: "Artık Buna Odaklanacağım!"

Shiba Eternity Oyuncu Rehberi’ni tamamladıktan sonra Kusama şu anda Shibarium’a odaklandığını belirtmişti. Kusama, neden şimdi Shibarium’a odaklandığını bir blog yazısında açıklayacağını söyledi. Ancak, Kusama henüz söz konusu blog yazısını yayınlamadı.

Shibarium, SHIB ekosisteminin tamamlayıcı bir parçası. L2 ağı, SHIB token, SHIB metaverse, Shiboshi (projenin non-fungible tokenleri) vb. dahil olmak üzere tüm SHIB ürünlerinin hedef noktası haline gelecek.

Bu ilgi çekici özelliklerle birlikte, topluluk Shibarium’un piyasaya sürülmesini bekliyor. Ancak geliştirici ekip Shibarium’un resmi çıkış tarihi konusunda sessiz kaldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları