Ana SayfaShiba InuShiba Inu (SHIB) Ekibi, Mustafa Elitaş İle Ne Görüştü? İşte Detaylar!

Shiba Inu (SHIB) Ekibi, Mustafa Elitaş İle Ne Görüştü? İşte Detaylar!

Takip et

Shiba Inu (SHIB); Dogecoin’in (DOGE) kopyası olarak görülse de ekibin son dönemde attığı bazı adımlar oldukça yenilikçi. Özellikle dünyanın dört bir yanındaki önde gelen regülatörler ve hükümetlerle yapılan görüşmeler, SHIB için oldukça olumlu. Bu ziyaretlerin son durağı ise Ankara, Türkiye olmuştu.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Topluluğu TBMM'de Mustafa Elitaş'la Görüştü!

SHIB Ekibi Meclis İçerisinde Ne Görüştü?

SHIB ekibi geçtiğimiz günlerde 64. hükümet dönemi ekonomi bakanı Mustafa Elitaş ile görüştü. Söz konusu görüşme büyük yankı uyandırsa da iki tarafın tam olarak ne konuştuğu bu ana kadar bilinmiyordu. SHIB INFORMER isimli topluluk üyesi ise görüşmelerde neler yaşandığını aktardı.

SHIB INFORMER, Türkiye ve SHIB arasında resmi bir anlaşma yapılmadığını ve bunun dedikodu olduğunu aktardı. Ünlü isim buna ek olarak SHIB’in henüz hiçbir ülkenin resmi para birimi olamayacağını ve buna hazır olunmadığını da vurguladı. Shiba Inu ekibinin bu görüşmeden elde ettiği en büyük kazanç ise regülatörler ve önemli insanların merkeziyetsiz finans dünyası hakkında daha fazla bilgilendirilmesi oldu. Ekip sözcüsü, bu çalışmaların devam edeceğini de vurgulayarak aslında başka önemli insanlarla da görüşmeler yapılacağının altını çizdi.

İnsanlara veya kurumlara sadece “hype” için ulaşmadıklarını ve bir planları olduklarını belirten SHIB INFORMER, Mustafa Elitaş’a da teşekkür etti. SHIB, özellikle popüler olduğu  zamanlarda inanılmaz bir yükseliş elde etmiş olsa da an itibarıyla 0,00002172 dolar seviyesinden işlem görmekte ve 15. sırada yer alıyor.

İlgili Haber
“Dogecoin Killer” Shiba Inu Bize Kripto Para Piyasası Hakkında Ne Öğretti?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları