Kripto HaberleriAltcoinShiba Inu (SHIB) Topluluğu TBMM'de Mustafa Elitaş'la Görüştü!

Shiba Inu (SHIB) Topluluğu TBMM’de Mustafa Elitaş’la Görüştü!

Takip et

Kripto para birimleri arasında önemli bir konumu olan meme tokenler arkasındaki yatırımcı desteğiyle kendilerini her platformda ifade etme fırsatı buluyor.

Dogecoin‘den sonra en büyük meme token olan Shiba Inu‘nun Türkiye’de büyük bir yatırımcı ve hayran kitlesi olduğu biliniyor.

Türkiye kripto para regülasyonlarına hazırlanırken sektörden pek çok temsilci Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş’la görüşmeler gerçekleştirmişti.

Bunların arasında Shiba topluluğu da katıldı.

Shiba Inu Türkiye adlı bir grup Mustafa Elitaş’la TBMM’de yüz yüze görüştüklerini ve Shiba Inu ekosistemi hakkında konuştuklarını iddia etti.

Konuya duyarsız kalmayan Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama da görüşmeyi fantastik bir haber olarak duyurdu.

“Fantastik bir haber. Küresel benimseme büyümeye devam ediyor. Mustafa Elitaşla görüştükleri için Shiba ordusuna ve Shiba Türkiye’ye teşekkürler.”

Görüşmenin gerçek olup olmadığı teyit edilememiştir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları