HaberlerShiba Inu

Shiba Inu (SHIB) Ekibinden Yatırımcılara Dikkatli Olun Uyarısı Geldi!

Dolandırıcıların hedefinde Shiba Inu yatırımcıları var.

Mem kripto para birimi Shiba Inu’ya yatırım yapanlar artmaya devam ederken popüler kripto para birimi Shiba Inu ekibinden dolandırıcılık uyarısı geldi.

SHIB ekibi resmi Twitter hesabından yatırımcıları hedef alan ve sosyal medya platformları aracılığıyla yapılan dolandırıcılık konusunda uyarı yayınladı.

SHIB ekibi, dolandırıcılar tarafından sahte bir telegram grubu ve sahte kullanıcıların oluşturulduğunu , dolandırıcıların Shiba Inu’nun resmi hesaplarını taklit ettiklerini ve genel gönderilere cevap verdiklerini  söyledi.

Dolandırıcıların yatırımcıları kandırmak için #SHIB, #SHIBARMY, #LEASH, #SHIBARMY ve #BONE hashtag’lerini kullandığı belirlendi.

Ayrıca dolandırıcılar kripto para piyasasına hakim olan FOMO ortamından yararlanmak için açılan sahte grupta SHIB topluluğuna büyük fırsatlar, hediyeler ve çekiliş gibi ifadelerle yatırımcıları kandırmaya çalışıyor.

SHIB ekibi, şuanda herhangi bir özel fırsat, hediye, çekiliş, airdrop veya bonus bulunmadığını duyururken, yatırımcıları dolandırıcılara ve yanıltıcı kampanyalara karşı temkinli olmaları konusunda uyardı.

Yatırımcıların hesaplarına ait bilgilerini kimse ile paylaşmaları gerektiğini söyleyen SHIB ekibi, sahte Telegram grubuna üye olmamaları gerektiğini de belirtti.

Ekip ayrıca yatırımcıların hiçbir şekilde başka bir hesaba token göndermemesi konusunda da uyardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu