DogecoinShiba Inu

Shiba Inu (SHIB) İçin Sonunda Beklenen Oldu: Listeleme Geldi!

Kraken, SHIB'i listeledi!

Dogecoin katili olarak da nam salan meme odaklı kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), sonunda muradına erdi.

ABD’nin en büyük kripto para borsalarından birisi olan Kraken kısa süre önce sosyal medyada yaptığı ankette mutlak bir SHIB zaferi ile karşılaşmıştı.

Kraken’in SHIB’i listeleyip listelememesi gerektiğinin sorulduğu ankette, sonuç tabii ki SHIB lehine oldu ancak Kraken sözünü tutmadı.

SHIB, Kraken’e Girdi

Neredeyse anketin sonuçlanmasının üzerinden 1 ay geçmesine rağmen listelemeyi yapmayan San Francisco merkezli kripto para borsası sonunda buna uymak zorunda kaldı.

Borsa, SHIB için bugün itibarıyla para yatırma işlemlerini açtı ve şimdiden 373.000 SHIB yatırıldığı görülüyor. Alım satım işlemleri ise yeterince likiditeye ulaşıldığında salı günü başlayacak.

Kraken kullanıcıları direkt olarak ABD doları ve Avro ile SHIB alıp satabilecek. Kraken aslında SHIB duyurusunu Kasım ayında yapmıştı ancak daha sonra bunu geciktirmeye çalıştı.

SHIB’in bunun devamında Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından birisinde de listelendiği görüldü. Kraken ise şimdiden ABD’deki en büyük rakiplerinden Coinbase ve Gemini’nin SHIB listelemiş olmasından dolayı aslında bunu listelemek zorunda kalmış olabilir.

SHIB fiyatı ise bütün bu yaşananlara rağmen listeleme haberi ile %4 yükseldi. Yine de fiyatın kasım ayındaki rekorundan yaklaşık %40 geride olduğunu söylemekte fayda var. DOGE ise 24 saat içerisinde SHIB’e göre daha iyi performans sergiledi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu