Altcoin

Shiba Inu (SHIB), Vites Yükseltti: İşte Yeni Proje ve Hedef!

SHIB, birbiri ardına iyi haberler veriyor!

Dogecoin (DOGE) kopyası olmasına rağmen Dogecoin’den çok daha farklı girişimlerde bulunan Shiba Inu (SHIB), bunu sürdüreceğinin sinyallerini verdi. Elon Musk’ın yatırım yapmadığını belirten ve bu açıklama ile düşen SHIB, devamında ise ekibin attığı adımlar sayesinde tüm zamanların rekorunu kırmıştı.

SHIB aslında bu girişimler ve fiyat artışı ile meme odaklı kripto paraların Elon Musk gibi ünlü isimlere ihtiyaç duymadığını da ortaya koydu. Şimdi de SHIB’in tam olarak bunu sürdürmeye çalıştığı görülüyor.

Volk, SHIB Oyununa Danışmanlık Verecek

Shiba Inu ekibi, Activision isimli dünyaca ünlü oyun şirketinin eski başkan yardımcısı ile ekip oldu. Yapılan açıklamada David Volk’un direkt olarak SHIB ekibine kendi oyunlarını geliştirmeleri konusunda danışmanlık vereceği belirtildi. Söz konusu oyunun play-to-earn odaklı ve NFT temelli olacağı belirtiliyor.

Oyun ilk olarak Oshiverse olarak tanıtılmıştı ancak projenin kurucusu olan Shytoshi Kusama, 26 Kasım tarihinde yaptığı açıklamada değişimleri anlattı. Shytoshi, AAA isimli oyun şirketi ile ortaklık imzalandığını belirtti ve oyunun adının da değişebileceğini aktardı. Projenin şu an bu konuda emin adımlarla ilerlediği ise gözlerden kaçmıyor ve SHIB kesinlikle doğru noktaya ilerliyor gibi gidiyor.

1991 yılında Activision’un başkan yardımcısı olan David Volk ise kesinlikle söz konusu şey oyunlar olunca sektörün en önemlilerinden birisi. Volk’un kısa süre önce Roblox ekibi ile de çalıştığı biliniyor. SHIB’in oyunu da bu sebeple heyecan yaşatmakta.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu