Altcoin

Shiba Inu (SHIB) Yatırımcıları Bu Kripto Para Borsasına Ateş Püskürüyor!

SHIB yatırımcılarından bu borsaya tepki!

Kısa süre öncesine kadar kripto para sektörünün en çok konuşulan ve hacmi ile Bitcoin’i bile geçen kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB), an itibarıyla serbest düşüşe geçmiş gibi gözüküyor.

Popüler kripto para birimi hacim rekorları kırması ile birçok kripto para borsasının ilgisini çekmişti ve Coinbase’in listelemesi de aslında buna dayanıyor.

SHIB Topluluğu Tepkili

Coinbase listelemesinden sonra ABD merkezli başka bir dev borsa Kraken de benzer bir duyuru yapsa da sözünü tam olarak tutmadı. Kraken, 1 Kasım tarihinde yayınladığı gönderiside 2.000 beğeni alınması durumunda SHIB’in litseleneceğini vurgulamıştı.

Beklenen beğenilerin sayısı 2.000’in çok üzerine çıksa da Kraken borsası sözünü henüz tam olarak tutmadı. İki gün içerisinde 60.000 beğeni alan ve 20 dakikada 2.000 beğeni sayısına ulaşan tweet, topluluğun öfkesinin haklı olduğunu gösteriyor.

Kraken tarafından bunun devamında yapılan açıklamada topluluğun önemli olduğu vurgulansa da listelemeden önce gözden geçirilecek birkaç konu olduğu ima edildi.

Kraken, söz konusu durumun üzerinden 5 gün geçmesine rağmen hala listeleme yapmaması ile Twitter’da tam olarak topa tutulmakta. Robinhood üzerinde listelenme yapılması için imza bile toplayan SHIB topluluğu şimdi ise bizzat Kraken tarafından verilen bir sözün yerine getirilmemesi durumu ile karşı karşıya.

Robinhood daha önce yaptığı açıklamada listeleme ile ilgili regülasyon sorunları olduğunu vurgulamıştı ve Kraken’in endişesi de bu olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu