AltcoinHaberler

Shiba Inu (SHIB) Yatırımcıları İlk Defa Azaldı!

Shiba Inu yatırımcılarındaki son duruma baktık.

2021 yılına damgasını vuran kripto paraların başında gelen Shiba Inu, zirvesinden yaşadığı düşüş sonrası toparlanmakta zorlanıyor.

Ünlü kripto para bugün %10’luk bir tepki yükselişi yaşamış olsa da, hala zirvesinin %46 aşağısından işlem görmeye devam ediyor.

Bu noktada pek çok borsadan Shiba listeleme haberi gelse de, fiyatın yükselmekte zorlandığını ve hacimde ciddi bir azalış olduğunu gözlemliyoruz.

Momentumun azalması, Shiba yatırımcılarının da azalmasına neden oldu.

CoinmarketCap tarafından sağlanan verilere göre, 8 Ekim’den itibaren hızla yükselen Shiba sahiplerinin sayısı ilk defa düştü.

Sevenleri Shiba sahiplerinin sayısının 1 milyona ulaşmasını beklerken, fiyatın yükselmekte zorlanması ona sahip olanların sayısını da etkiledi.

Şüphesiz bu geri çekilmede marketteki risk iştahının azalmasının da etkisi var. Bitcoin’in 69.000$’dan sonra başlattığı düşüş trendi devam ederken, Shib sahiplerinin azalmasını makul karşılamak gerektiğini düşünüyoruz. Markette yeniden risk iştahının yükselmesi ile birlikte Shiba sahiplerinin sayısı 1 milyonu geçebilecek mi takip ediyor olacağız.

Haber saatimiz itibariyle Shiba Inu 0,00005099$’dan işlem görüyor. CoinmarketCap sıralamasına göre Dogecoin en değerli 10. kripto para Shiba Inu ise 11. kripto para olmaya devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu