Altcoin

Shiba Inu (SHIB), Yeni Projeyi Tanıttı: Fiyat Etkilenecek mi?

SHIB ekibinden yeni açıklama!

Son günler en çok konuşulan kripto para birimi olmayı başaran ve Twitter üzerinde, Bitcoin’den bile daha çok gündem olan SHIB, yeni bir geliştirme ile bunu arttıracak gibi gözüküyor.

%300 ve üzerinde artış elde ederek bir anda DOGE’un hemen altındaki sıraya kadar ulaşmayı başaran SHIB, şimdi ise popüler NFT sektörüne göz kırpıyor.

Shiba Inu ekibi tarafından paylaşılan bir blog gönderisinde, “Shiboshis” isimli NFT koleksiyonu tanıtıldı.

NFT koleksiyon aslında SHIB Coin’e benzer bir konuma sahip olacak ve direkt olarak Shiba Inu cinsi köpeklere göndermelerde bulunacak.

Shiboshi NFT Koleksiyonu Tanıtıldı

Gönderide söz konusu koleksiyonun bu hafta gelmesinin beklendiği ve 10.000 Shiboshi üretileceği ifade ediliyor.

Kullanıcılar LEASH’in ilk 24 saatinde direkt olarak NFT alabilecek. ShiboshiSwap internet sitesi de Shiboshi’lerin satışında kullanılacak. Kullanıcılar bu alımı yaptıktan sonra OpenSea gibi ikinci pazarlarda satış gerçekleştirebilecek.

NFT koleksiyonu kademeli olarak satılacak ve ilk başta 3.000, daha sonra ise bunun üzerinde satışlar gerçekleştirilecek. İlk 3.000 Shiboshi’nin 0,1 ETH ücrete sahip olacağı ve devamındaki 5.000 Shiboshi’nin 0,2 ETH, son olarak 2.000 Shiboshi’nin ise 0,3 ETH tutacağı vurgulanıyor.

Shiboshi’lerin daha sonraki tarihlerde geliştirilecek bir oyunda karakter olacağı ve oyun içi kullanılabileceği de belirtiliyor.

Shiba Inu ekibi LEASH tokenlerini de kısa süre önce tasarlamış ve bunu Coinbase üzerinde listeletmeyi başarmıştı. Ekip bu haber ile yükselişi sürdürebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu