Kripto HaberleriAltcoinShiba Inu, Travala İle Yeni İşbirliğini Duyurdu

Shiba Inu, Travala İle Yeni İşbirliğini Duyurdu

Takip et

Sosyal medya topluluğu en güçlü olan kripto para projelerinden Shiba Inu, yeni bir işbirliği anlaşması yaptığını duyurdu.

Shiba Inu’nun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre blockchain tabanlı turizm-seyahat firması Travala, SHIB ile yeni bir ortaklık kurdu.

Anlaşma gereği elinde SHIB token tutan yatırımcılar, Travala üzerinden yapacakları otel veya uçuş rezervasyonları için 25 dolar değerinde indirim kuponu elde edecek.

2017 yılında kurulan blockchain tabanlı seyahat aracısı, günümüz itibariyle 3 milyon adet farklı otel-uçuş-eğlence hizmeti sunuyor. Travala, özellikle kripto paralara ilgi gösteren kullanıcılar arasında oldukça popüler. Aracı girişim, müşterilere kripto para üzerinden ödeme yapma imkanı sunuyor.

SHIB ile Travala arasındaki işbirliği sadece bir indirim kuponundan ibaret değil. Travala, 2021 yılının Aralık ayında Shiba Inu ile ilk ortaklığını kurdu. Anlaşma doğrultusunda Travala’daki bir çok kripto ödeme seçeneğinin arasına SHIB de eklendi.

 Shiba Inu’ya Büyük İlgi

Shiba Inu’nun arkasında çok güçlü bir sosyal medya topluluğu bulunuyor. Kâr gütme amacı taşıyan bir çok şirket SHIB ekibiyle anlaşarak bu güçten faydalanmak istiyor. SHIB ekibi, neredeyse her ay büyük bir şirket ile işbirliğine gidiyor.

Ancak yapılan anlaşmalar SHIB fiyatına bir türlü kalıcı olarak yansımıyor. Köpek temalı meme token, bir yıl içinde %75 değer kaybına uğradı.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları