AltcoinHaberlerShiba Inu

Shiba Inu’da (SHIB) Bu Veri Son 24 Saatte Yüzde 122 Arttı! Balina Cüzdanlarında Son Durum Ne?

Shiba Inu (SHIB) için bu veri son 24 saatte yüzde 122 artış gösterdi. Diğer altcoinlerin balina cüzdanlarındaki durumu ne?

IntoTheBlock verilerine göre, Shiba Inu (SHIB) balina cüzdanların son 24 saatte daha aktif hale gelmesiyle birlikte büyük Blockchain işlemlerinde %122 artış yaşandı.

100.000 doları aşan alım ve satım işlemlerini kapsayan bu veriyle birlikte balinaların ağ üzerinde daha aktif hale geldiğini söyleyebiliriz.

Buna ek olarak Shiba Inu, en büyük 5.000 Ethereum balinasının en fazla satın aldığı tokenler sıralamasında da yeniden ilk 10’a girmeyi başardı. En büyük 5.000 ETH balinası, bu yazının yazıldığı anlarda yaklaşık olarak 627 milyon dolarlık SHIB tokenine sahip.

SHIB fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 0.00001084 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum Balinalarının Shiba Inu Dışında Satın Aldığı Tokenler Neler?

En büyük 100 Ethereum balinasının son 24 saatte en fazla alım satım yaptığı token ise Metaverse altcoini SAND oldu. Balinaların en fazla işlem yaptığı altcoinler arasında ise, stablecoinler dışlandığında NEXO, GALA, FTM ve LRC yer aldı.

Bununla birlikte en büyük 100 balinanın sahip olduğu tokenler arasında dolar değeri olarak en tepede USDC stablecoini göze çarptı. Balinaların elinde toplamda yaklaşık 919 milyon dolarlık USDC tokeni bulunuyor. İkinci sırada ise 809 milyon dolar ile FTX tokeni bulunuyor. En büyük balinaların dolar cinsinden en fazla elinde tuttuğu üçüncü token ise yaklaşık 500 milyon dolar ile Shiba Inu oldu.

Bununla birlikte Ethereum sisteminde son 24 saatte en fazla kullanılan akıllı sözleşmeler (DeFi) platformu sürpriz bir şekilde SushiSwap oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ne çok shiba almışsınız adminler bu koinden başka haberiniz yok

Anonim

Yalan haber yapmayın nasıl artmış düştükçe düşüyor


Başa dön tuşu