HaberlerKripto ParaShiba Inu

Shiba Inu’de Beklenen Metaverse Satışları Başladı!

Shıba Inu metaverse satışlarının başladığını açıkaldı.

Geçtiğimiz haftalarda Metaverse dünyasında yapılacak arazi satışları ile ilgili ayrıntıları paylaşan Shıba Inu (SHIB) resmi twitter hesabı bugün yaptığı yeni bir paylaşımda sanal dünyadaki arazi satışlarının ilk aşamasının bugün itibari ile başladığını açıkladı.

Yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

“Bekleyiş nihayet sona erdi. İlk erken erişimli ihale etkinliğinin başlatıldığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Bu erken erişim etkinliğine katılabilmeniz için $LEASH veya SHIBOSHI’nin kilitli olması ve kilitleme sistemini kullanmanız gerekmektedir.”

Bugün başlatılan ilk erken erişim etkinliği kapsamında “Bid Event” isimli SHIB sanal arazileri, hafta sonu başlatılan program çerçevesinde Shiboshi ve LEASH kilitleyen kullanıcılara verilecek.

Sanal arazi ile ilgili satış teklif verme fırsatının Shiboshi ve LEASH kilitleyerek projeye katılan kullanıcılara verileceği belirtilirken araziler için teklif verme etkinliğinin üç gün süreceği ifade edildi.

Shiba Inu geliştiricileri Metaverse dünyasında bulunan toplam 100.595 adet arsanın 36.431 adedini ilk aşamada kullanıma sunmayı planlarken arazilerin fiyatlarını da açıkladı.

Tüm teklifler Ethereum (ETH) kullanılarak yapılabilecek. Silver Fur arazisinin başlangıç fiyatı 0,2 ETH, Gold Tail 0,3 ETH Platinum Paw 0,5 ETH iken ve Diamond Teeth’in fiyatı ise 1 ETH olarak belirlendi.

72 saatlik sürenin sonunda en yüksek teklif kimde ise o kişi arazinin sahibi olacak.

Metaverse dünyasına adım atan Shıba Inu dün Robinhood borsasında listelenerek büyük bir fiyat artışı yaşamıştı.

İlgili Haber
SHIB ve ApeCoin Piyasa Düşüşlerinin Gölgesinde Kazançlarıyla Dikkat Çekiyor!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu