Kripto HaberleriHaberlerShibarium Bu Tarihte Mi Geliyor: Shiba Inu (SHIB) Geliştiricisi İpucu Verdi!

Shibarium Bu Tarihte Mi Geliyor: Shiba Inu (SHIB) Geliştiricisi İpucu Verdi!

Takip et

Shiba Inu topluluğu, SHIB ekosisteminin resmi hesapları ve ana geliştirici Shytoshi Kusama’nın beklenen tarihle ilgili ipuçları vermesiyle Shibarium Layer-2 blockchain lansmanını heyecanla bekliyor.

Shytoshi Kusama’nın Twitter durumundan ipucu yakalayan bir balina, Shibarium Beta sürümünün 14 Şubat Sevgililer Günü’nde piyasaya sürüleceğine inanıyor.

Shiba Inu’nun (SHIB) Shibarium’u İçin Beklenen Lansman 14 Şubat Sevgililer Gününde Mi?

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama Twitter bio’sunu değiştirdi ve Shibarium Layer-2 blok zincirinin beklenen lansmanına ilişkin bazı ipuçları ekledi. Yeni biyografide şu ifadeler yer alıyor:

“Hayatın Ulu Çam Ağacı’na bakıyorum. Shibarium’u fiyonklu kalp şeklinde bir kutuya koymadan önce çabucak flüt çalmayı öğreniyorum.”

Shiba Inu altcoin balinası SHIB HOLDER 20 Ocak’ta attığı bir tweet’te Shibarium’un 14 Şubat Sevgililer Günü’nde beklendiğini paylaştı. Shiba Inu topluluğu yeni bio’nun gerçekten de Sevgililer Günü’nde Shibarium Beta lansmanına işaret ettiğine inanıyor. Bununla birlikte lansman ile ilgili herhangi bir tarihin henüz açıklanmadığını da unutmamak gerekiyor.

Lansman için hazırlıklar tam olarak tamamlanmamış olsa da, Shibarium’un resmi Twitter hesabı tarafından temel konseptler ve BONE gas tokeni ile ilgili belgelerin yayınlanması lansmanın yakın olduğunu gösteriyor. GitHub’daki verilere göre Shibarium ile ilgili geliştirme faaliyetleri de arttı.

Ancak bununla birlikte, daha önce olduğu gibi öngörülemeyen koşullar nedeniyle lansman yine ertelenebilir.

SHIB kullanıcıları Shibarium lansmanını uzun bir süredir heyecanla takip ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları