Kripto HaberleriAltcoinSıcak Gelişme: ABD Gizli Servisi Bu Altcoin Hakkında Açıklama Yapıyor, "Yüksek Riskli,...

Sıcak Gelişme: ABD Gizli Servisi Bu Altcoin Hakkında Açıklama Yapıyor, “Yüksek Riskli, Suç Teşkil Edebilir!”

ABD Gizli Servis yetkilileri düzenlenen soru cevap etkinliğinde bir altcoin hakkında dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Gizli Servis yetkilileri dakikalar önce düzenledikleri soru-cevap etkinliğinde kripto para hakkında soruları cevapladı.

ABD Gizli Servisi, Monero (XMR) Hakkındaki Görüşlerini Açıkladı

Takipçilerinin Monero (XMR) altcoini hakkında genel görüşlerini ve ABD tarafından bir tehdit olarak görülüp görülmediğini sormasıyla Gizli Servis yetkilileri şu cevabı verdi:

“Adalet Bakanlığı’ndaki dostlarımız “Monero gibi anonimliği artırılmış kripto para birimlerinin kullanımını, olası suç davranışının göstergesi olan yüksek riskli bir faaliyet olarak değerlendirmektedir.””

İlgili Haber
Tanınmış Analist Açıkladı: Bu Hafta Gözüm Bu 5 Altcoinde, Yakından İzliyorum!

Anonimliği artırılmış kripto para birimleri, bir işlemin taraflarının kimliğini gizleme ve üçüncü tarafların işlemlerin izini takip etme kabiliyetini sınırlama gibi gizlilik özellikleri sağlayan kripto para birimleridir. Bu, herkesin bir blok zincirindeki işlemlerin kamuya açık kayıtlarını görüntülemesine izin veren Bitcoin gibi gizlilik içermeyen kripto para birimlerinin aksine bir durumdur.

Bunun ardından aynı takipçi bu kez Gizli Servis yetkililerine, hiç kendi tokenlerini ve hatta meme tokenlerini çıkarmayı düşünüp düşünmediklerini sordu, yetkililer şu cevabı verdi:

“Biliyorsunuz, çeşitli dijital varlık alanları hakkında elimizden geldiğince çok şey öğrenmeye çalışıyoruz. Geçen yıl, NFT furyası sırasında, mekanizmalarını ve işlevlerini anlamamıza yardımcı olması için kendi koleksiyonumuzu oluşturduk ve mint ettik.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay