coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTanınmış Analist Açıkladı: Bu Hafta Gözüm Bu 5 Altcoinde, Yakından İzliyorum!

Tanınmış Analist Açıkladı: Bu Hafta Gözüm Bu 5 Altcoinde, Yakından İzliyorum!

Tanınmış kripto para analistlerinden biri olan Miles Deutscher, bu hafta izlediği altcoinleri takipçileriyle paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tanınmış bir kripto para analisti ve influencer olan Miles Deutscher, kısa süre önce Twitter’da bu hafta için izlediği altcoin seçimlerini paylaştı.

Sosyal medya platformunda 300 binden fazla takipçisi olan Deutscher, her bir seçiminin ardındaki gerekçeyi de açıkladı.

Deutscher aşağıdaki altcoinleri yakından izlediğini belirtiyor:

Çin coinleri: Deutscher, 1 Haziran’da Hong Kong’da yapılacak kripto para düzenlemesinin Çin merkezli kripto paralara olan talebi artıracağına inanıyor.

Hong Kong, 1 Haziran’da sanal varlık hizmet sağlayıcıları için yeni bir lisanslama rejimi başlatıyor ve bireysel yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum gibi büyük tokenleri alıp satmasına izin vermeyi planlıyor. Dijital varlık sektörünü teşvik etmeye yönelik bu adım, COVID ile ilgili kısıtlamalar ve siyasi huzursuzlukların beyin göçüne yol açmasının ardından kentin son teknoloji bir finans merkezi olarak itibarını yeniden kazanmasına yönelik kapsamlı bir çabanın parçası.

İlgili Haber  Merkezi Kripto Para Borsaları Üzerinde Türk Lirası İşlem Çifti Hacimlerinde Ani Artış Var! İşte Detaylar

Litecoin (LTC): Deutscher, piyasa değerine göre on birinci kripto para birimi olan Litecoin’de, 80 gün içinde yarılanma olayı gerçekleşeceğinden boğa eğilimi gösteriyor. Yarılanma (halving), madenciler tarafından üretilen yeni coin arzını azaltan ve genellikle nadirlik nedeniyle fiyat artışına yol açan bir süreçtir.

Stacks (STX): Deutscher, Bitcoin’e akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamalar getirmeyi amaçlayan bir proje olan Stacks ile de ilgileniyor. Stacks’in güçlü Bitcoin algısından faydalandığını ve kripto alanına benzersiz bir değer önerisi sunduğunu savunuyor.

LSD’ler: Deutscher “likit stake türevleri” tokenleri olarak gördüğü üç altcoine de işaret etti. Bunları Lido (LDO), Rocket Pool (RPL) ve Frax Share (FXS) olarak belirledi. Bu tokenler çeşitli protokollerde stake edilen varlıkları temsil ediyor ve kullanıcıların likidite ve diğer hizmetlere erişim sağlarken stake etme işleminden ödüller kazanmasına olanak tanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail