BitcoinHaberler

Sıcak Gelişme! Beyaz Saray’dan Rusya ve Kripto Para Açıklaması Geldi!

Rusya yaptırımlarında kripto paralar tartışılmaya devam ediyor.

ABD başkanı Joe Biden kısa süre kameraların karşısına geçerek Rusya’ya yönelik yeni yaptırımları açıklamıştı. Biden tarafından imzalanacak yaptırımlar öncesi Beyaz Saray’dan bir bilgi notu paylaşıldı.

Bilgi notunda Rusya’ya yönelik yaptırımların delinmesine karşı kripto para birimlerini de kapsayan yeni bir uyarı yayımlandı.

Beyaz Saray tarafından paylaşılan bilgi notunun ilgili bölümü şu şekilde,

Sanal Para Birimi yoluyla da dahil olmak üzere, Yaptırımlardan Kaçınmayı Önlemek için Hazine Bakanlığı tarafından yeni kılavuz hazırlanıyor.

Hazine Bakanlığı, yeni kılavuz aracılığıyla, Hazine’nin Rusya’ya yönelik kapsamlı eylemlerinin, bir işlemin geleneksel itibari para birimi veya sanal para birimi cinsinden olup olmadığına bakılmaksızın, tüm ABD’li kişilerin yaptırım düzenlemelerine uymasını gerektirdiğini netleştirmeye devam edecek.

Hazine, sanal para kullanımı da dahil olmak üzere Rusya ile ilgili yaptırımları aşmaya veya ihlal etmeye yönelik her türlü çabayı yakından izliyor ve ihlallere karşı hareket etmek ve uyumluluğu teşvik etmek için geniş uygulama yetkilerini kullanmayı taahhüt ediyor. “

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu