binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSıcak Gelişme: Binance Labs Ethereum (ETH) Tabanlı Kripto Para Projesine Yatırım Yaptığını...

Sıcak Gelişme: Binance Labs Ethereum (ETH) Tabanlı Kripto Para Projesine Yatırım Yaptığını Duyurdu!

Binance'in risk sermayesi kolu olan Binance Labs, Ethereum (ETH) Layer 2 ağ geliştiricisi Zircuit'e açıklanmayan bir miktar yatırım yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘in risk sermayesi ve kuluçka kolu olan Binance Labs, Ethereum (ETH) Layer 2 ağ geliştiricisi Zircuit’e açıklanmayan bir miktar yatırım yaptı.

“Binance’in risk sermayesi ve kuluçka kolu olan Binance Labs , yapay zeka destekli sıralayıcı düzeyinde güvenliğe sahip sıfır bilgi toplaması olan Zircuit’e yatırım yaptı.

Zircuit, zincir içi güvenliğe yeni bir yaklaşım getiren yeni bir Katman 2 (L2) ağıdır.”

Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He şunları söyledi: “Binance Labs olarak, Web3’te yenilik yapan ve blockchain endüstrisini hızlandıran projeleri destekliyoruz. Zircuit, sıralayıcı düzeyinde güvenlik entegrasyonu sayesinde daha güvenli bir L2 çözümü sağlıyor ve onun daha da büyüyüp gelişmesini izlemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail