Kripto HaberleriAltcoinSıcak Gelişme: Binance.US, 8 Yeni Altcoini Dönüştürme Özelliğine Ekledi

Sıcak Gelişme: Binance.US, 8 Yeni Altcoini Dönüştürme Özelliğine Ekledi

Dünyanın en büyük kripto para borsasının ABD şubesi Binance.US, dönüştürme özelliğine eklediği yeni altcoinleri Twitter üzerinden paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in ABD kolu Binance.US, $API3, $ASTR, $DGB, $ILV, $IMX, $REN, $STG ve $T altcoinlerini dönüştürme özelliğine eklediğini duyurdu.

Dönüştürme özelliği, müşterilerin bir kripto parayı başka bir kripto parayla ya da USD ile sıfır ücret karşılığında kolayca takas etmesini sağlıyor.

Binance.US, dönüştürme özelliğinin müşterilerine aşağıdaki gibi çeşitli avantajlar sunduğunu iddia ediyor:

Sıfır ücretli dönüşümler. Dönüştürme özelliği için işlem ücreti uygulanmaz, ancak Binance.US bir varlığın alış ve satış fiyatı arasında küçük bir spread marjı tahsil eder.

Neredeyse anında işlem. Binance.US’in desteklenen varlıklarda sunduğu derin likidite sayesinde kriptodan kriptoya ve kriptodan USD’ye dönüşümler neredeyse anında tamamlanır.

İşlemleri basitleştirme. Birden fazla alım satım yapmak zorunda kalmadan doğrudan dönüştürme yapın.

Tek tıkla dönüştürün. Dönüştürme arayüzü, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey yatırımcılar için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Birden fazla işlem yapmak için gelişmiş işlem arayüzünü kullanmak yerine birkaç tıklamayla dönüştürün.

Binance.US, şirketin ana borsasını kısıtlayan ABD düzenlemelerine yanıt olarak 2019 yılında piyasaya sürülmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları