Kripto HaberleriAltcoinSıcak Gelişme: Binance'te Listeli Altcoin, Dev Formula 1 Ortaklığını Duyurdu: Fiyat Tepki...

Sıcak Gelişme: Binance’te Listeli Altcoin, Dev Formula 1 Ortaklığını Duyurdu: Fiyat Tepki Veriyor!

Binance'te listeli altcoin yeni ortaklık anlaşmasını duyurmasının ardından fiyatında volalitede artış yaşandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Katman 1 blok zinciri ve akıllı sözleşme platformu Sui Network (SUI), Formula 1 tarihinin en başarılı takımlarından biri olan Red Bull Racing ile çok yıllı bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Ortaklık, Sui Network’ü Red Bull Racing’in Resmi Blok Zinciri Ortağı yapacak ve kendi ifadelerine göre taraftarların web3 teknolojisiyle desteklenen sürükleyici dijital deneyimlere erişmesini sağlayacak.

Duyuru Sui Network’ün resmi Twitter hesabından dakikalar önce yapıldı ve kripto topluluğu arasında büyük bir ilgi uyandırdı.

SUI, Mayıs 2023’te piyasaya sürülmüş ve Binance, Coinbase ve OKX dahil olmak üzere birçok büyük kripto para borsasında listelenmişti.

Sui Vakfı Genel Müdürü Dr. Greg Siourounis’e göre Sui Network ve Red Bull Racing arasındaki ortaklık, Sui Network’ün  teknolojisinden yararlanacak ve web3’ün insan bağlantılarını nasıl mümkün kıldığını gösterecek.

İlgili Haber
Binance, Bu Altcoini Vadeli İşlemlerde 20x Kaldıraç ile Listelediğini Duyurdu!

Resmi paylaşımda ayrıca şu ifadelere yer verildi:

“Önümüzdeki aylarda dünyanın dört bir yanındaki hayranların keyif alacağı sürükleyici dijital deneyimler oluşturmak için birlikte çalışacağız. Bizi takip etmeye devam edin!”

Haberin ardından SUI altcoin fiyatında volalite arttı:

SUI altcoin fiyatında Formula 1 gelişmesinin ardından yaşanan volaliteyi gösteren grafik.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay