BorsaHaberlerBearish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sıcak Gelişme! Bitcoin Borsası Huobi Çinli Hesapların Durdurulacağını Duyurdu!

Huobi Çinli düzenlemelere tam uyum için aksiyon almaya devam ediyor.

Çin’in Bitcoin ve kripto paralar üzerindeki son baskı politikası sonuçlar doğurmaya başladı. Ağırlıklı olarak Çinli müşterilere hizmet veren en büyük borsalar arasında yer alan Huobi borsası resmi bir duyuru yayınlayarak, aksiyonlarını genişletme kararı aldığını açıkladı.

Huobi Çin’in yasaklarının ardından Çinli kullanıcılar için yeni hesap açmayı bırakmıştı. Yeni duyuruda bununda ötesine geçerek, eski kullanıcılarında yavaş yavaş hesaplarının kapatılacağını belirtildi.

Yapılan açıklama şu şekilde:

“Değerli Kullanıcılar,

Yerel yasalara ve düzenlemelere uymak için Huobi Global, 24 Eylül 2021 tarihinden itibaren Çin’deki yeni kullanıcılar için hesap kaydını durdurmuştur.

Huobi Global, 31 Aralık 2021 saat 24:00’e (UTC+8) kadar mevcut Çin’li kullanıcı hesaplarını kademeli olarak kullanımdan kaldıracak ve kullanıcıların varlıklarının güvenliğini sağlayacaktır. Resmi duyurular, e-postalar, kısa mesajlar vb. aracılığıyla kullanıcıları belirli düzenlemeler ve ayrıntılar hakkında bilgilendireceğiz.

Huobi Global kendini her zaman dijital varlık alım satım hizmetleri sunmaya ve geçerli tüm yasaları takip ederken müşteri varlıklarının güvenliğini sağlamaya adamıştır. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

Huobi Küresel”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Rıza Yılmaz

Ben bu haberi iki gün önce Perşembe günü okumuştum Siz daha yeni mi haber veriyorsunuz

Mehmet

Çin yasakladı…. Biti. Artık ne diye Çin çin diye aynı haberi ısıtıp önümüze koyursunuz .. anladık çin yasakladıysa borsalarda yasaktır demektir… Binance de Çin’den yeni üyelik almıyor doğal olarak yasakladï bundan anlaşılmayacak bişey yok çinsiz bir BTC daha iyi olur yukarı aşağı panik yaptıracak bir pozisiyonları kal adı artık çinle ilgili haberler biti… Aldırış etmeyelim ki


Başa dön tuşu