BitcoinHaberler

Sıcak Gelişme! BitStamp’de Bitcoin (BTC) Fiyatı 3.000$ Birden Düştü! Neler Oluyor?

"Bitstamp borsasındaki yatırımcılar tedirgin olarak mevcut fiyatın 1500$ altında Bitcoinlerini sattılar"

Coinbase haberinin etkisiyle Bitcoin rekordan rekora koşarken yatırımcıları tedirgin eden bir olay yaşandı. En eski Bitcoin borsaları arasında yer alan BitStamp’te Bitcoin fiyatı dakikalık mumda 3000$ birden düştü.

Düşüşün nedeni bilinmezken fiyatın şu sıralar normale döndüğü görüldü. Traidingview Bitstamp’ın BTC paritesine için bir uyarı işareti koyarak “veri sorunu” notunu düştü.

Sats Market adlı twiter kullanıcısı bu sırada Bitstamp borsasındaki yatırımcıların tedirgin olarak mevcut fiyatın 1500$ altında Bitcoin’lerini sattıklarını gösteren bir veri paylaştı.

Twiterdan konuya tepki gösteren birçok kullanıcı bunun bir fiyat manipülasyonu olduğunu ve büyük long pozisyonlarının tasfiye edilmesi için bilinçli olarak yapıldığını ifade etti.

Düşüşten kısa süre sonra paylaşımda bulunan Bitstamp Coinbase’in Nasdaq’ta listelenmesini tebrik etmekle yetindi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu