Ana SayfaAltcoinSıcak Gelişme! Bu Altcoin Amazon Haberiyle Yüzde 10 Yükseldi!

Sıcak Gelişme! Bu Altcoin Amazon Haberiyle Yüzde 10 Yükseldi!

Takip et

VeChain’in (VET) bir bölümü olan ve blok zincir tabanlı karbon yönetimi hizmetleri sunan VeCarbon‘un arkasındaki şirket Shanghai Tanlian Technology Amazon Web Services’in (AWS) teknoloji ortağı oldu ve ulusal ölçekli karbon yönetim hizmetlerini etkileştirdi.

VeChain vakfı ve AWS tarafından yapılan duyurularda “karbon ayak izini” azaltmaya yönelik çalışmalara atıf yapıldı.

AWS tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Shanghai Tanlian tarafından AWS China’nın hizmetlerine dayalı olarak inşa edilen VeCarbon karbon yönetimi SaaS sistemi (Pekin bölgesi Sinnet tarafından işletilmektedir ve Ningxia bölgesi NWCD tarafından işletilmektedir) şu anda çimento, inşaat malzemeleri, yiyecek ve içecek, tarım, ulaşım gibi hizmetler sunmaktadır.

Bu hizmetler birçok endüstride, bu şirketlerin yalnızca “karbon zirvesi” ve “karbon nötr” “çift karbon hedefi” yönetimini daha iyi tanıtmalarına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda şirketin kendisi ve endüstri müşterileri için çeşitli faydalar sunar.

Geleceğe yönelik olarak, Shanghai Tanlian, sürdürülebilir kalkınma ve karbon yönetimi alanında AWS ile daha kapsamlı bir işbirliği yürütecek ve VeCarbon karbon yönetimi SaaS sistemine daha kapsamlı veriler sağlamak için makine öğrenimi teknolojisi de dahil olmak üzere daha yenilikçi teknolojiler sunacak.

Duyurunun ardından VET’in fiyatı %10 oranında artarak bir miktar geri çekildi.

Bu tarz son dakika gelişmeleri için bizi Twitter’dan takip etmeyi unutmayın.

Güncelleme:

VeChain Foundation’un yaptığı açıklamaya göre Amazon ortaklığı ile ilgili haberin güncel olmadığı ve makalenin 9 Mayıs 2022 tarihine ait olduğu ifade edilerek hatadan dolayı özür dilendi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları