coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSıcak Gelişme: Bu Altcoin Dubai Çoklu Emtia Merkezi ile İşbirliği Kurduğunu Duyurdu!

Sıcak Gelişme: Bu Altcoin Dubai Çoklu Emtia Merkezi ile İşbirliği Kurduğunu Duyurdu!

Bu altcoin resmi blog sayfasından yaptığı duyuruya göre Dubai'de önemli bir işbirliği anlaşması imzaladığını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ankr (ANKR) altcoin ekibi, dünyanın en büyük serbest bölgesi ve küresel bir ticaret merkezi olan Dubai Multi Commodities Center (DMCC) ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

İşbirliği, DMCC Crypto Center’daki 500’den fazla üye Web3 işletmesine kapsamlı destek sağlamayı ve yenilikçi ürünler, altyapı ve danışmanlık hizmetleri yoluyla büyüme ve gelişmelerini teşvik etmeyi amaçlıyor.

İşbirliğinin bir parçası olarak Ankr, DMCC Crypto Center bünyesindeki işletmelere kapsamlı çözüm paketini sunacak. Bu, uygulamaya özel blok zinciri mühendisliği, node altyapısı, Web3 oyun çözümleri, NFT pazar yeri çözümleri, staking ve merkezi olmayan finans ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli ürün ve hizmetlere erişimlerini sağlayacak.

İşletmeler bu hizmetlerden yararlanarak geliştirme süreçlerini hızlandırabilecek ve gelişmekte olan Web3 ekosistemlerinde başarılı olmak için gerekli tüm kaynaklarla donatılmış olarak pazara girebilecekler.

İlgili Haber  Dikkat: Dev Kurumsal Balina, Borsaya 0.01 Dolarlık Test Transferi Yaptı! Bu Altcoinde Yüklü Dump Mı Gelecek?

DMCC Kripto Merkezi, destekleyici bir ortam, düzenleyici netlik ve kaynaklara erişim sağlayarak kripto para ve blok zinciri endüstrisinin desteklenmesinde hayati bir rol oynuyor.

Ankr’ın ürün ve hizmetleri şirketler için değerli bir kaynak olarak proje geliştirme ve ölçeklenebilirlik konularında onlara yardımcı olacak.

Ankr CEO’su Chandler Song, ortaklıktan duyduğu heyecanı dile getirerek şunları söyledi:

“Dubai Multi Commodities Center ile kurduğumuz ortaklık, blok zinciri teknolojisinin küresel çapta yaygınlaşmasını sağlama taahhüdümüzün bir kanıtıdır. Dubai, Web3 inovasyonu için kritik bir merkezdir ve DMCC Crypto Center’ın üye işletmelerine sektör lideri çözümler sunarak, sektörün benimsenmesini bir sonraki milyar kullanıcıya taşıma kapasitesine sahip yeni nesil Web3 işletmelerini, uygulamalarını ve deneyimlerini geliştirebiliriz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail