AltcoinDogecoinHaberler

Sıcak Gelişme: Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Paylaşımı!

Elon Musk Dogecoin'den vazgeçmiyor.

Elon Musk’tan yeni Dogecoin paylaşımı geldi. Daha doğrusu Musk, tam bir yıl önce bugün yaptığı bir Dogecoin paylaşımının altında gülümseyerek, Dogecoin’e yeniden göz kırptı.

Gün içerisinde %6’lik bir yükseliş yaşayan Dogecoin, Musk’ın gülümsemesine %2’lik tepki verdi.

“Nihayet Bu Noktaya Geldi”

Musk bir yıl önce bugün Dogecoin sevgisinin kendisinin de ötesini geçtiğini ifade ederek “nihayet bu noktaya geldi” demiş ve Dogecoine ilişkin bir görsel paylaşmıştı.

Kısa süre önce Musk’ın gülümsediği bu paylaşım yapıldığı sırada Dogecoin 0.058$ seviyelerinden işlem görüyordu. Tam bir yıl sonra bugün ise 0.16$’dan işlem görüyor.

Zirvesinin %77 altında işlem gören Dogecoin en değerli kripto paralar sıralamasında 11. sırasını korurken 22 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Musk’ın desteğini arkasına aldıktan sonra yükselişini hızlandıran Dogecoin, mem tokenlere yönelik ilgiyi artırdı. Dogecoin’den sonra yıldızı parlayan mem tokenler de ciddi bir pazar hacmine ulaştı.

2021 yılında yıldızları parlayan bu tokenlerin 2022 performansı nasıl olacak bilinmese de, Musk’ın Dogecoin’den vazgeçmeye niyeti yok gibi görünüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Adam emoji atıyo coin yükseliyo olaya bak. Düşünsene böyle bi gücün olduğunu

Anonim

Yükseliyormu🤔🤔


Başa dön tuşu