binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSıcak Gelişme: Twitter (X), Kripto Para Ödemeleri İçin de Gerekli Olan Lisansı...

Sıcak Gelişme: Twitter (X), Kripto Para Ödemeleri İçin de Gerekli Olan Lisansı Aldı

Gelen son bilgilere göre Twitter, kripto para ödemeleri için de gereken Rhode Island Currency Transmission License lisansını aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Twitter ya da şimdiki adıyla X, eyalette kripto para birimi ticareti için gerekli olan Rhode Island Currency Transmission License’ı aldı.

Lisans, Twitter’ın kullanıcıları adına dijital varlıkların depolanması, aktarılması ve takas edilmesi gibi sanal para birimiyle ilgili hizmetler sunmasına olanak tanıyabilir.

Rhode Island İş Düzenleme Departmanına göre, “başkaları adına sanal para biriminin veya sanal para birimindeki işlemlerin kontrolünü sürdüren” herhangi bir kişi veya kuruluş için bir Twitter’ın aldığı para birimi aktarım lisansı gerekiyor. Bu, kripto para cüzdanlarını, borsaları ve cüzdanlardaki fonların velayetine sahip ödeme işlemcilerini kapsıyor.

İlgili Haber  DWF Labs Geçen Hafta Verdiği Sözü Tuttu: Binance'e Gönderdiği CRV Tokenlerini Geri Çekti

Twitter son dönemlerde bir ödeme şirketi olmayı amaçlıyor. Ayrıca şirket geçmişte kripto para alanındaki katılımını genişletmişti.

Bitcoin bahşişleri gönderip almalarını sağlamak için bir Bitcoin ödeme uygulaması olan Strike ile ortaklık kurmuş ve ayrıca kullanıcı profillerinde Bitcoin ve Ethereum adreslerinin görüntülenmesi için destek eklemişti.

Son dönemde Musk’ın X’i bir tür modern PayPal’a dönüştürmek istediği söyleniyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail