Kripto HaberleriBitcoin'Bitcoin Mart 2020'de Coşacak, Rekorları Bir Bir Kıracak!'

‘Bitcoin Mart 2020’de Coşacak, Rekorları Bir Bir Kıracak!’

Takip et

Skew açıklama yaparak kripto para yatırımcılarının bu dönemde boğa rallisi beklememesini ve boğa rallisinin büyük bir fiyat artışını 2020 yılının Şubat ayından sonra Mart ayı içerisinde beraberinde getirmesinin beklenmesi gerektiğine işaret etmeye başladı. Bitcoin ve kripto para birimi yatırımcılarının dikkatli olması gereken son dönemde özellikle de Bitcoin fiyatındaki düşüş piyasada beklenmedik oranda fazla tepkiye yol açmış hatta öyle ki bazı kripto para yatırımcıları bu duruma tepki olarak elindeki tüm Bitcoin yatırımını hemen güncel Bitcoin fiyatı üzerinden satış yapmaya başlamıştı.

Skew ise beklenmesi gerektiğini ve 2020 yılının Mart ayında boğaların büyük oranda harekete geçip piyasada rekorların başlangıcını sağlayabilecek olduklarına değindi.

Bitcoin ve altcoin piyasasında neler olacağını yine zaman belirleyecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları