Bitcoin

‘Bitcoin Mart 2020’de Coşacak, Rekorları Bir Bir Kıracak!’

Bitcoin ve altcoin konusunda tahminleri ile gündemde yer alan Skew isimli kripto para ve Bitcoin analisti bugün yeni bir tahmin ortaya attı.

Skew açıklama yaparak kripto para yatırımcılarının bu dönemde boğa rallisi beklememesini ve boğa rallisinin büyük bir fiyat artışını 2020 yılının Şubat ayından sonra Mart ayı içerisinde beraberinde getirmesinin beklenmesi gerektiğine işaret etmeye başladı. Bitcoin ve kripto para birimi yatırımcılarının dikkatli olması gereken son dönemde özellikle de Bitcoin fiyatındaki düşüş piyasada beklenmedik oranda fazla tepkiye yol açmış hatta öyle ki bazı kripto para yatırımcıları bu duruma tepki olarak elindeki tüm Bitcoin yatırımını hemen güncel Bitcoin fiyatı üzerinden satış yapmaya başlamıştı.

Skew ise beklenmesi gerektiğini ve 2020 yılının Mart ayında boğaların büyük oranda harekete geçip piyasada rekorların başlangıcını sağlayabilecek olduklarına değindi.

Bitcoin ve altcoin piyasasında neler olacağını yine zaman belirleyecek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı