Kripto HaberleriAltcoinSmooth Love Potion (SLP) Son Güncellemeler Fiyatı Ne Yönde Etkiledi?

Smooth Love Potion (SLP) Son Güncellemeler Fiyatı Ne Yönde Etkiledi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz 2021 senesi verilerine baktığımızda “play to earn” oyunlardan (SLP) nin sürekli arzının artması ve sert satış baskısının oluşması ile değer kaybı bakımından piyasadaki diğer coinlerden ayrışmıştı.

Piyasalar genelinde ise yükselen trendin dönmesi ile beraber ATH bölgesinden yaklaşık %99 bir değer kaybı oluştu. Bu sert düşüşün ardından arz mekanizmasında iyileştirmelere giden axs yazılımcıları tarafından fiyattaki bu düşüşün önüne geçmesi ve 2022 Şubat ayının ilk haftasında yaklaşık %300 ‘e yakın sert yükselişin gelmesi ile beraber olumlu etkilerini gözlemledik.

En son yaşanan sert düşüş ile SLP’nin yazılımcıları tarafından dolaşımdaki arzın daha azalacak yönündeki söylemleri, oyun özelliklerinin güncellenmesi ve versiyon 2’ye gidilmesi ile oyun emisyonları 130 milyon SLP den sıfıra düşürüldü.

Aşağıdaki teknik verilere göre değerlendirdiğimizde;

Temmuz 2021 tarihinden bu yana düşüş trendi içerisinde hareket eden Smooth Love Potion (SLP) yazılımcıları tarafından gerçekleştirdiği versiyon 2 güncellemesi ile beraber gelen tepkinin fiyata yansıması ile düşüş trendini kırmayı başardı ve 3 şubattan bu yana yukarı yönlü bir çıkış yaparak yaklaşık %340 değer kazandı.

Şu anda ise sert yükselişinden sonra 0.0349 ve 0.0410 dolar bölgesinde hareketine devam etmekte olup, yükselen trende çekilmiş direnç seviyesi 0.618 bölgesine denk gelmektededir.

İyi senaryo olarak bu bölgede bulunan direncin kırılması ve günlük zaman diliminde kapanış yaparak trendi devam ettirmesi durumunda olası bir üst arz bölgesi takip edilebilir.

Ayrıca, en önemli dirençlerden biri 0,053 dolar seviyesinin kırılımı ile diğer direnç bölgesi olan 0.1 seviyelerine yükselmesini de tetikleyecektir. Olası geri çekilmede ise tekrardan yükselişe geçtiği seviyelerde yatay hareketine devam etmesi olacaktır.

Özetleyecek olursak; arzı sınırsız olan bu coinin dolaşımdaki arzının azaltıması ve getirilecek yenilik, güncelemeler ve aynı zamanda sisteme yapacakları entegrasyonlarla beraber teknik belirtilen seviyelerin tetiklenmesi ile fiyata olumlu yansımalarını görebiliriz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları