Kripto HaberleriBitcoinSnoop Dogg'dan Piyasa Yorumu: Bitcoin'deki Ayı Piyasası, Bu İşe Yarayacak

Snoop Dogg’dan Piyasa Yorumu: Bitcoin’deki Ayı Piyasası, Bu İşe Yarayacak

Takip et

Snoop Dogg 2021 yılında kripto para sektörüne hızlı bir giriş yapmış ve hem halka açık profili hem de Medici olarak bilinen anonim Twitter hesabı ile bunu gerçekleştirmişti. Snoop Dogg şimdi ise kripto para sektörünün yaşadığı son düşüş hakkında açıklamalarda bulundu.

Dogg ve Champ Medici mahlasını kullanan oğlu, CNBC’ye röportaj verdi. İkili konu hakkında verdikleri röportajda kripto para sektörünü kasıp kavuran ayı piyasasına değindi.

Ayı Piyasası, Kripto Para Sektörüne Yaradı

Snoop bunun harika bir endüstri olduğunu vurgulayarak her endüstrinin düşüş anı olacağını aktardı. Şu an düşüş anı yaşandığını ifade eden Snoop, şu an nereye bakılırsa bakılsın bir düşüş olduğunu söyledi.

Fiyat sorunlarının elbise ve gıda alanlarının da dahil olduğunu belirten Snoop aslında duruma iyi yönden bakılması gerektiğini aktardı.

Bence bu durum kripto para sektöründe olmaması gereken insanları elemiş oldu ve sektördeki fırsatları istismar eden kişileri tamamen ortadan kaldırdı.”

Snoop burada net bir şekilde ifade etmese de kısa süre içerisinde Terraform Labs, Three Arrow Capital, BlockFi, Celsius ve Voyager gibi büyük kripto para şirketleri battı veya iflasın eşiğine gelerek kurtarıldı. Özellikle Terra ve 3AC gibi önde gelen şirketler, sektörün kan emicileri gibi görülmekteydi.

İlgili Haber
40 Milyar Dolarlık Çöküş Sonrası Terra Kurucusu Do Kwon'dan Yeni Açıklama: "Güvenim Tam!"

Snoop ise bunlara göndermede bulunarak sektörün artık çok daha temiz bir hal aldığını aktardı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları