ChilizHaberler

Socios Duyurdu, Chiliz (CHZ) Uçtu! İşte Önemli Seviyeler!

Haberler CHZ'yi ateşledi.

Bitcoin gün içerisinde 44800$’a iğne atsa da yeniden günlük ma200’ün (45.150$) üzerine çıkmayı başardı. BTC’deki dalgalanma altcoinlerdeki risk iştahını kısmen kapatsa da, Chiliz marketten pozitif ayrıştı.

Socios, futbol takımlarıyla yaptığı başarılı anlaşmalar sonrası büyümeye devam ediyor. Şirket kısa süre önce anlaşma yaptığı 7 NBA takımını açıklayacağını ilan etti.

Takımlar tek bir seferde değil 7 gün boyunca açıklanacak.  “7 gün 7 takım” sloganıyla duyurulan anlaşmalar merakla beklenirken, CHZ’deki hareketlilik arttı. Bugün %10 primlenen token 0.36 dolar seviyelerine kadar yükseldi.

7 günlük süreçte CHZ’de “beklentiyi satın al haberi sat” ilkesinin bir çok defa tekrarlandığını görebiliriz. Uzmanlar bu hafta CHZ’de volatilitenin yükselmesini bekliyor.

Teknik olarak baktığımızda fiyatın yükselmesine rağmen RSI’ın düşüş trendinde olduğunu gözlemliyoruz. Bu da beklenti bittiğinde büyük bir dump gelebileceğinin sinyalini veriyor. Beklentinin 7 gün boyunca devam etmesi muhtemel olsa da değerlendirmek isteyenlerin destek seviyelerini beklemesi daha sağlıklı olacaktır.

Destek seviyesi olarak 0.348$, 0.3413$, 0.335$ ve 0.327$ seviyeleri takip edilebilir.

0.35800$ bölgesinde güçlü bir direncimiz var. Bu seviye üzerinde en azından 4 saatlik bir kapanış gelmesi  yükselişin devamını getirebilir. Bu seviye geçildiği taktide stop seviyemizi bunun biraz altına çekebiliriz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu