Kripto Para

SoFi CEO’su Anthony Noto, Bitcoin ve Ethereum Yatırımları Olduğunu Açıkladı!

Kişisel finans şirketi SoFi CEO'su Anthony Noto, Bitcoin ve Ethereum'a yatırım yaptıklarını açıkladı.

SoFi Technologies şirketi CEO’su Anthony Noto, ailesinin Bitcoin ve Ethereum dahil birçok kripto para yatırımına sahip olduğunu açıkladı.

“Bitcoin, Ethereum ve Diğer Bazı Küçük Kripto Paralara Yatırımımız Var”

Bununla birlikte Pazartesi günü CNBC’ye verdiği röportajda Noto, kripto para yatırımlarının, toplam aile yatırımlarının yalnızca küçük bir kısmını oluşturduğunu belirtti.

Kripto paralara yatırımı olup olmadığı sorusuna SoFi CEO’su şöyle cevap verdi:

“Bitcoin’imiz var, Ethereum’umuz var, diğer bazı küçük ve farklı kripto paralara da yatırım yaptık. Ancak bu yatırımlar, toplam yatırımımızın yalnızca çok küçük bir parçasını oluşturuyor.”

Bununla birlikte ünlü CEO, Blockchain teknolojisinin inanılmaz bir buluş olduğunu düşündüğünü söyledi ve bu teknoloji konusunda gerekli adımları atmayan şirketlerin hata yapıyor olabileceğini belirtti.

Noto’ya göre bu şirketler, diğerlerine göre geride kalma riskine giriyor. Noto, şirketlerin iş konusunda inovasyona yer vermeleri gerektiğini ve kripto paraların bir teknoloji platformu olarak kullanımının da bir inovasyon olduğunu söyledi.

“Kripto Piyasası Halen Belirsiz ve Volatil”

Kripto paralar ve Blockchain teknolojisine yönelik olumlu açıklamalarına rağmen Noto, şirketlerin kripto paraları toplam portföylerinin büyük bir kısmını oluşturacak şekilde hamleler yapmamaları gerektiğini düşündüğünü aktardı.

Bu düşüncesinin nedenlerini de açıklayan CEO, kripto piyasasının mevcut durumda yüksek riskli-yüksek getirili yatırım sınıfında yer aldığını, büyük oranda belirsiz ve volatil olduğunu iddia etti.

Buna ek olarak Noto, Bitcoin ve diğer dijital varlıkların hisse senedi borsalarından bağımsız bir şekilde hareket edebilip edemeyeceğinin şu anda bilinemeyeceğini savundu.

SoFi, Super Bowl etkinliğinin gerçekleştiği stadyumun isim haklarına sahip olmasıyla tanınıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu