Kripto HaberleriBitcoinSoftBank Destekli Start-Up Kripto Para Ticaretine Giriyor!

SoftBank Destekli Start-Up Kripto Para Ticaretine Giriyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

CNBC’nin haberine göre SoftBank destekli start-up DriveWealth kripto para ticaretine girecek.

Revolut gibi pek çok şirketin halka arzında aracılık yapan firma kısa sürede kazandığı değerleme ile gündemdeyken, şimdi de kripto para hamlesi geliyor.

2012’de Bob Cortright tarafından kurulan start-up, 2020’de SoftBank Vision Fund, Point72 Ventures ve Insight Partners gibi yatırımcılardan destek aldı. Kısa sürede 200 milyon dolarlık değerlemeden 2.85 milyar dolarlık değerlemeye ulaşan firmanın 15 milyon yatırımcısı ve dünya çapında 100’den fazla ortağı var.

“Hala Vahşi Batı”

Şirketin Nisan veya Mayıs ayı ortalarında Bitcoin ve Ethereum ticaretine başlaması beklenirken şirket CEO’su şunları söyledi;

“Şu anda kripto para alanı hala vahşi batı formatında. Fiyatlar her yerde farklı. Çok az fiyat keşfi var ve spreadlerdeki tutarlılık çok az. Biz bunu değiştirmek istiyoruz.”

Coinbase’in yüksek işlem ücretlerinin kendilerine pazarda yeni fırsat sunduğunu düşünen CEO, yüksek işlem ücretlerinin sürdürülemez olduğunu ve ileride düzenleyicilerinde işin içine girmesiyle daha da çekilmez hale geleceğini söyledi.

“Müşteri Talebi Yüksek”

CEO Bitcoin ve kripto para birimlerine yönelik artan talebe ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Kripto para birimlerini sadece tacirler, ödeme ve finans uygulamaları istemiyor. Şimdilerde e-ticaret devleri müşterilerinin kripto para biriminde ödüller kazanmalarına izin vermek için sıraya giriyor.

Finansal teknolojiyle ilgilenen herkes gelecekte bunları işin içine sokmak istiyor. Büyük e-ticaret şirketleri yaptıkları araştırmalarda müşterilerinin büyük bir yüzdesinin kripto para sahip olmak istediğini görüyor.”

CEO, bu e-ticaret şirketlerinin isimlerini vermekten kaçındı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları