HaberlerXRP

Şok İddia: MoneyGram Elindeki Tüm Ripple’ları (XRP) Sattı Mı?

İddialara göre şirket, Ripple'dan aldığı 11.3 milyon dolarlık XRP'yi alır almaz satmış.

Bir süre önce ortaya çıkan bir habere göre Ripple ortağı MoneyGram, Ripple’dan aldığı tüm XRP’leri elden çıkarmış. İddialara göre şirket, Ripple’dan aldığı 11.3 milyon dolarlık XRP’yi alır almaz satmış.

Ripple’ın belli aralıklarla yüklü XRP satışları yapmasının ardında şirketin karlılık oranını artırmak hedefinin olması hala birçok XRP yatırımcısını tatmin etmemişken Ripple’ın dev ortaklarından birinin elindeki tüm XRP’leri alır almaz satmış olması yeni tartışmalara gebe olacağa benziyor.

Üstelik iddialar bununla da sınırlı değil, Ripple’ın önde gelen müşterilerinden NB Bank ve goLance gibi isimlerin de şirketten bu şekilde teşvik aldıkları da iddialar arasında yer alıyor.

Kripto piyasasının en büyük 3. değeri XRP, şu sıralar yaşadığımız krizden en çok etkilenen değerler arasında görülüyor. An itibari ile düşüş trendinde olan ve 0.144 dolardan işlem gören XRP, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.30 dolardan yüzde 96 oranında düşmesi kimi yatırımcılara göre yeni bir yükseliş trendinin habercisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu