binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSolana (SOL) Tabanlı DEX Geliştiricisi Kullanıcı Fonlarıyla Kumar Oynadığını İtiraf Etti!

Solana (SOL) Tabanlı DEX Geliştiricisi Kullanıcı Fonlarıyla Kumar Oynadığını İtiraf Etti!

Solana (SOL) tabanlı merkezi olmayan bir borsa olan Cypher'de geliştirici Hoak, kullanıcı fonlarından yaklaşık 315.000 dolar çaldığını ve bunları kumarda kaybettiğini itiraf etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimlerinin popülaritesi artmaya devam ederken, hack ve dolandırıcılık olayları da artıyor.

Ancak bu sefer farklı bir durum yaşandı. Solana (SOL) tabanlı merkezi olmayan bir borsa olan Cypher’de geliştirici Hoak, kullanıcı fonlarından yaklaşık 315.000 dolar çaldığını ve bunları kumarda kaybettiğini itiraf etti.

Hoak olarak bilinen takma adlı geliştirici, Cypher’in hack geri ödeme fonundan yüzbinlerce dolar değerinde kripto para çaldığını itiraf etti.

Hoak yaptığı açıklamada Parayı aldığını, kumar oynadığını ve kaybettiğini kabul etti.

Hoak’ın bu itirafı, Cypher’ın başka bir geliştirisi olan Barrett’ın onu, Aralık ayından itibaren birkaç ay boyunca protokolün hack geri ödeme fonundan sistematik olarak kripto para çektiğini paylaştıktan bir gün sonra geldi.

Zincir içi verilere atıfta bulunan Barrett, Hoak’ın yaklaşık 300.000 dolar değerindeki kripto parayı Binance’e gönderdiğini söylemişti.

Hatırlanacağı üzere Cypher, Ağustos 2023’te bir havk saldırısına uğramış ve 1 milyon doların üzerinde kripto para (SOL ve USDC) kaybetmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail