coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSolana'dan (SOL) Türkiye ve İstanbul Duyurusu Geldi!

Solana’dan (SOL) Türkiye ve İstanbul Duyurusu Geldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Solana (SOL), 1-5 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul’da bir etkinlik düzenleyecek.

Solana (SOL) Geliştiricileri İstanbul’a Geliyor

Solana Foundation x Jump Hacker House, Solana’ya nasıl başlanacağı, DeFi ve non-fungible tokenler (NFT’ler) gibi konularda bilgilendirici eğitim programları sunmayı amaçlayan beş günlük çevrimdışı bir etkinlik olacak.

Etkinlikte ayrıca atölye çalışmaları, paneller ve ortakların sunumlarının yanı sıra temel Solana Labs mühendislerinden mentorluk da yer alacak.

Platformun açıklamasına göre katılımcılar kendi kripto para projeleri üzerinde çalışmak, yeni insanlarla tanışmak, fikirleri için ekip üyeleri bulmak veya mevcut ekiplere katılmak için bolca zamana sahip olacaklar.

Etkinliğin sonunda katılımcıların projelerini sunabilecekleri ve ana Solana Lab mühendislerinden geri bildirim alabilecekleri bir demo günü olacak.

Etkinliğin resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre eğitim programları ve proje çalışmalarına ek olarak, Solana x Jump Hacker House katılımcılara sohbet, bağlantı ve öğrenme fırsatı sunacak.

Etkinlik alanında iyi bir WiFi, güç ve iş istasyonlarının yanı sıra gün boyu yiyecek ve dinlenmek için salonlar bulunacak. Ayrıca tüm katılımcılara açık olan özel akşam etkinlikleri de olacak.

Platformun açıklamasına göre Solana x Jump Hacker House, önceden kayıt yaptıran tüm geliştiricilere açık olacak. Kayıtlar her gün sabah 10:00’dan akşam 19:00’a kadar Hacker House’da yapılabilecek. Yerlerin ilk gelen hizmet alır esasına göre doldurulması nedeniyle, katılmak isteyenlerin erken kayıt yaptırmaları tavsiye edildi.

Etkinliğin planı şöyle açıklandı:

  1. Gün: Sabah 10 – Akşam 9 – Karşılama ve Solana’ya Dair Genel Konuşmalar

  2. Gün: 10:00 – 21:00 – Atölye Çalışmaları, Konuşmalar ve Paneller

  3. Gün: 10:00 – 21:00 – Atölye Çalışmaları, Konuşmalar ve Paneller

  4. Gün: Sabah 10:00 – Akşam 21:00 – Atölye Çalışmaları, Konuşmalar ve Paneller

  5. Gün: Sabah 10:00 – Akşam 20:00 – Demo Günü

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail