Kripto HaberleriHaberlerSolana'nın (SOL) NFT Temsilcisi Gözünü Yükseklere Dikti: Bu Altcoini Desteklemeye Başlayacak!

Solana’nın (SOL) NFT Temsilcisi Gözünü Yükseklere Dikti: Bu Altcoini Desteklemeye Başlayacak!

Takip et

Non-fungible token (NFT) pazarı Magic Eden, daha önce sadece Solana tabanlı olarak faaliyet gösteren platformuna Ethereum tabanlı NFT’leri entegre ederek çoklu zincir sistemine geçiyor.

Magic Eden, Solana’ya Ek Olarak Ethereum Desteği Sunacak

Magic Eden, Ethereum NFT içerik oluşturucuları için Solana kullanıcılarına sağladığı popüler minting toolkit, whitelisting araçları ve pazarlama desteği gibi aynı “piyasaya açılma” avantajlarını sunacağını söyledi.

Şirket ayrıca, kullanıcıların hem Ethereum hem de Solana NFT’lerini her iki Blockchain’in yerel para biriminde satın almalarına olanak tanıyacak bir “çapraz para birimi ticaret ürünü” ve kendi çapraz zincir analiz gösterge panelini hazırlıyor.

İlgili Haber
Bitcoin, Ethereum ve Solana İçin Geliştirici Verileri Açıklandı! "Fiyattaki Düşüşe Rağmen..."

Magic Eden’in kurucu ortağı Zhuoxun Yin, yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“ETH’de başarı kazanmanın öyle hemen bir gecede gerçekleşeceğini düşünmüyoruz. Piyasaya alçakgönüllülükle giriyoruz ve uzun bir süre boyunca geliştirmeye hazırız.

Bununla birlikte, NFT yaratıcılarının ve koleksiyoncularının pazar yerlerinden ne istediklerine dair hipotezimiz için güçlü düşüncelerimiz var.”

Bu entegrasyon, şirketin büyüyen NFT sektörü içerisinde en üst noktayı hedeflediğine dair yeni bir hamle anlamına geliyor. DappRadar’ın verilerine göre Magic Eden, Solana dijital koleksiyonlarının şu anki kralı ve ekosistemdeki işlemlerin %90’ından fazlasına ev sahipliği yapıyor.

Magic Eden’in Ethereum’daki muadili olan OpenSea de kendi ekosisteminde benzer bir hakimiyete sahip. OpenSea en çok ETH ticaretiyle bilinse de, platformu SOL, Tezos ve Polygon Blockchain’lerini de destekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları