Kripto HaberleriHaberlerSon 24 Saatte 46,7 Milyon SHIB Yakıldı

Son 24 Saatte 46,7 Milyon SHIB Yakıldı

Takip et

Shiba Inu‘nun (SHIB) büyük bir kısmı daha yakılırken, dört gün içinde daha da büyük bir miktar yok edilecek.

24 saatte 46,7 milyon SHIB yakımı gerçekleşti. Ve ilerleyen 4 gün içerisinde de daha büyük miktar token yok edilecek. Bu toplam yanık jeton sayısını 191 milyona yükseltmiş olacak.

Shibburn Twitter hesabı son tweetinde, son 24 saat içinde yaklaşık 45 milyon madeni paranın yakıldığı ve bununla ilgili 17 işlem gerçekleştiği belirtildi.

Şirketin token yakma hacmi büyümeye devam ederken 14 Şubat’ta YouTube’da canlı olarak gerçekleşecek olan yeni bir yakım daha olacak.

İlk yakımdan birkaç saat sonra ise 1.883.210 SHIB’in daha yakıldığı belirtildi ve bu bilgi yakın zamanda oluşturulan web sitesinde yayınladı.

191 milyon SHIB dört günde yakılacak

Daha önceki haberlerimizde de belirttiğimiz gibi düzenli SHIB yanık partileri düzenleyen Bigger Entertainment kripto plak şirketi, 14 Şubat Sevgililer Günü için planlanan partide Shiba Inu yanık tenceresini kaynatmaya devam edecek. Şu an için söz konusu etkinlikte yakılacak olan SHIB miktarı 191.005.662 jeton olarak açıklanmış durumda.

Bu miktar, insanlar şirketin web sitesindeki çalma listelerini dinledikçe, oyun oynadıkça ve sadece 5 dolar karşılığında bir yanık partisi aboneliği satın alarak katkıda bulundukça yavaş yavaş büyüyecek.

Şirketin sahibi Steven Cooper’ın son tweet’ine göre, firmanın yaklaşan yanık partisini şimdiye kadarki en büyük parti haline getirmek için 6.000 dolar daha toplaması gerekiyor. 26 Aralık’taki bir önceki yanık etkinliğinde şirket ölü bir cüzdana 239.6 milyondan biraz fazla SHIB göndermişti.

Firma ekim ayından bu yana SHIB yakımlarına yardım ediyor ve şimdiye kadar yaklaşık bir milyar jeton yaktı.

Yakım işlemlerinin arzı düşürdüğü için fiyata olumlu yansıması bekleniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları