Kripto HaberleriHaberlerSon 48 Saatte 655 Milyon SHIB Token Yakıldı!

Son 48 Saatte 655 Milyon SHIB Token Yakıldı!

Takip et

Shiba Inu‘nun (SHIB) dolaşımdaki miktarı daralmaya devam ederken şubat ayında yaklaşık bir milyar SHIB çeşitli şirketler tarafından yok edildi.

Sadece iki gün içinde 655 milyon SHIB token yandı. Son 24 saat içindeyse 65,5 milyon SHIB imha edildi. Cep telefonları için oyunlar yapan bir şirket, şubat ayında 230 milyondan fazla, sadece perşembe günü ise 33,6 milyon SHIB yaktığını bildirdi. Söz konusu SHIB yakımları, şirket tarafından üretilen oyunlara dayanarak yapıldı.

Üç gün önce Twitter’daki @317_key hesabı, 415 milyon Shiba Inu yaktığını bildirdi. 14 Şubat’ta ise Steven Cooper liderliğindeki başka bir SHIB yakma girişimi olan Bigger Entertainment, 240 milyondan fazla SHIB’i, asla çekilemeyen ya da harcanamayan ölü bir cüzdana gönderdi.

Bigger Entertainment CEO’su, Twitter sayfasında yaklaşık 14.318.442 yanmış SHIB tokenından bahsederken
yakın tarihli bir tweette de bir başka Shiba Inu yakma platformu olan Shibburn, son 24 saat içinde dört işlemde 17.615.134 SHIB’in yakıldığını haber verdi:

Tüm bu yakımlar dolaşımdaki SHIB miktarını önemli ölüde azalttığından token fiyatına katkı sağlaması bekleniyor. Shiba Inu an itibarı ile CoinMarketCap’te 14. sırada yer alıyor ve 0.0000283 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları