fbpx
Bitcoin

Son Bitcoin Araştırması Ses Getirecek!

Diar isimli araştırma firması Bitcoin gönderim ücretinin 2015 yılı seviyesine düştüğünü açıkladı.

Diar isimli araştırma firmasınca yapılan araştırmada, kripto paraların gönderim ücretlerinde düşüş olduğu ve 2015 senesi seviyesine gerileyen Bitcoin gönderim ücretinin yatırımcılar tarafından olumlu karşılandığı araştırıldı. Bitcoin gönderim ücretinin 2015 senesi seviyesine düşmesinin bu kadar fazla talebin olduğu piyasada gönderim ücreti düşüşleri yaşanmasının yatırımcılar tarafından olumlu olarak karşılandığını açıklayan Diar, ”gönderim ücretleri 2015 senesi seviyesi ile aynı seviyeye düştü” dedi.

Bitcoin gönderim ücretlerinin düşük olmasını isteyen ve değişen gönderim ücretlerinin sabit olmasını isteyen Bitcoin sahipleri, piyasada ödeme yöntemi olarak ve para transferi olarak en çok kullandıkları XRP’nin bu konuda Bitcoin’e rakip olduğunu düşünüyorlar.

Bitcoin yerine para transferi için XRP kullanımındaki yoğun artışın sebepleri arasında hem hızlı işlem süresi ve onay süresi, hem para transferi için alınan çok düşük gönderim ve transfer ücreti neden olarak gösteriliyor.

Diar araştırmasında Bitcoin gönderim ücretinin 2015 senesi seviyesine düşmesi, piyasada olumlu bir haber olarak karşılanırken, yatırımcılar sektörde gönderim para transfer oranlarının düşmesini istiyor.

*Bitcoin gönderim ücretleri zamana ve gönderim tutarına göre değişebilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı