BorsaHaberlerKripto Para

Son Dakika: Bitcoin Borsası Coinbase Halka Arz İçin SEC’e Başvurdu

Coinbase halka arzı için başvurusunu SEC'e iletti.

Yaklaşık değeri 8 milyar dolar olan, ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, halka arzı için önemli bir adım attı.

Dünya’nın sayılı kripto para borsaları arasında sayılan Coinbase Global Inc, bugün yapılan açıklamayla, halka arzı için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) başvurduğunu duyurdu.

Açıklamada, gerekli prosedürlerin tamamlanarak bugün itibariyle SEC’e başvuru yapıldığı ve piyasa koşullarına göre inceleme süreci sonucunda halka arzın yürürlüğe gireceği paylaşıldı.

Bitcoin’de 20.000$ kırıldıktan hemen sonra gelen Coinbase başvuru için, 2021 yılının en büyük halka arzlarından birisi olacak yorumları yapıldı. ABD’de ana akım medyada da geniş yer bulan başvuru, manşetten duyuruldu.

Coinbase’in halka açık piyasalarda işlem görecek olan, ilk büyük kripto para odaklı şirket olması da Coinbase’in başvurusunu değerli kılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu