BitcoinHaberler

Son Dakika: Bitcoin (BTC) Borsası Binance Yatırımcıların Zararlarını Karşılamak İçin Duyuru Yaptı!

Binance büyüklüğünü gösteriyor.

Bitcoin’de yaşanan büyük fiyat oynaklığı borsaların sistemlerini alt-üst etti. Aşırı yüklenme nedeniyle birçok borsaya giriş yapılamazken, bazı borsalarda anormal fiyat düşüşleri yaşandı.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance tarafındabn kısa süre önce yapılan duyuruda, “2021-02-22 14:20 (UTC) ve 2021-02-22 15:30 (UTC) arasındaki büyük fiyat dalgalanmaları nedeniyle, Binance Vadeli İşlemleri yüksek trafik seviyelerine ulaştı ve sistem aşırı yüklenme ile karşılaştı.” denildi.

Vadeli işlem pozisyonlarında bu durumdan etkilenen işlemler şu şekilde sıralandı:

  • Ticari teminat bakiyelerini etkileyen fonlarını transfer etmek,
  • Açık ticaret pozisyonlarını görüntülemek,
  • Hesap bakiyelerini görüntülemek,
  • Ticaret pozisyonlarını açmak ve / veya kapatmak.

Bu işlemelere ulaşamadıkları için bu durumdan zarar gören yatırımcıların taleplerini [email protected] adresine e-posta ile bildirmeleri istendi.

Bildirimde;

Etkilenen Binance hesabının e-posta adresi, etkilenen vadeli işlemlerin zaman dilimi, ticaret geçmişinizdeki ilgili sipariş / pozisyonlar ile oluşan toplam zararın bildirilmesi istendi.

Taleplerin sırayla inceleneceğini ve bu durumun tahmin edilenden uzun sürebileceğini belirtildi.

Yapılan duyuruya göre Binance sistemlerinde oluşan aşırı yüklenme nedeniyle vadeli işlemlerine erişemeyen yatırımcıların zararlarını değerlendirecek ve sistemin çalışmaması nedeniyle oluşan zararları iade edecek.

Bu aşamada hatanın yukarıda belirtilen tarih aralığında ve yukarıdaki sebeplerle gerçekleşmesi önem arz ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu