binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSon Dakika: BlackRock'ın Kripto Para Dostu CEO'su Larry Fink Canlı Yayında Konuşuyor!...

Son Dakika: BlackRock’ın Kripto Para Dostu CEO’su Larry Fink Canlı Yayında Konuşuyor! İşte Açıklamaları

Dünyanın en büyük varlık yöneticisi Larry Fink, FOX Business yayınında çeşitli açıklamalar yapıyor. İşte tüm detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir dönemin Bitcoin ve kripto para düşmanı, şimdinin ise Bitcoin ve Ethereum Spot ETF başvurularıyla en büyük kripto para yanlısı isimlerinden biri olan Larry Fink, Fox Business canlı yayınında açıklamalar yapıyor.

Larry Fink’in kripto para piyasası ile ilgili olan ve ABD ekonomisi ile bağlantılı açıklamalarını sürekli olarak buradan güncelleyerek paylaşacağız.

  • Larry Fink, Bitcoin için uzun vadede boğa lehine düşündüğünü açıkladı.
  • Larry Fink:”Bakın, Bitcoin’in uzun vadede yaşayabilirliği konusunda çok boğa lehine düşünüyorum. Şu anda daha fazla likiditeye ve daha fazla şeffaflığa sahip bir piyasa üretiyoruz ve bu beni çok şaşırttı ve bunu daha önce asla tahmin edemezdim.”
  • Spot Bitcoin ETF’leri, ETF tarihinde en hızlı büyüyen ETF’ler.
  • FOX muhabiri Charles Gasparino, Fink’e Ethereum ile ilgili bir soru sordu: “SEC’in Ethereum’u bir emtia olarak Bitcoin muadili kategorisinden çıkaracak bir menkul kıymet ilan etmesiyle ilgili çok fazla söylenti var. Bunun bir ETF’ye yansıması nasıl olur?”
    Fink soruyu şu şekilde yanıtladı: “Sanmıyorum, bakın ve bunun hakkında gerçekten konuşamam, ama bu tanımlamanın o kadar zararlı olacağını düşünmüyorum.”
    Gasparino: “Yani bir menkul kıymet olsa bile bir ETH ETF’si başlatabilir misiniz?”
    Fink: “Sanırım öyle, evet.”

BlackRock, Ethereum ETF başvurusunu Kasım ayında yapmış ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından yapılan son ertelemelere dahil edilmişti. Mali düzenleyicinin en büyük endişesi ağın staking özelliği olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail