coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerSon Dakika: Coinbase, Bir Altcoin İçin Delist Kararı Aldı!

Son Dakika: Coinbase, Bir Altcoin İçin Delist Kararı Aldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Coinbase, yaptığı resmi duyuruya göre 23 Şubat tarihinde Status (SNT) altcoinini platformundan delist edecek.

Coinbase, yaptığı açıklamada delist kararının sebebi olarak, altcoinlerin listeleme standartlarına uyup uymadığını düzenli olarak kontrol etmesini gösterdi. Bu açıklamaya göre SNT artık Coinbase’in sahip olduğu listeleme standartlarını karşılamıyor.

Açıklamada, söz konusu delist işlemi için gerekli alım satım işlemlerinin durdurulma tarihi olarak 23 Şubat 2024 TSİ (UTC+3) yaklaşık 22 civarı belirlendi.

Gelişmenin ardından SNT fiyatında ani bir düşüş meydana geldi. Altcoin dakikalar içerisinde yaklaşık olarak %3 değer kaybetti. 150 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan SNT, Coinbase’in yanı sıra Binance, OKX ve Upbit gibi büyük kripto para borsalarında da listelenmiş durumdaydı.

Coinbase’in bu altcoini delist etmesine sebep olan şeyin tam olarak ne olduğu net bilinmiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail