CardanoHaberler

Son Dakika! Coinbase Cardano’yu Listeleyeceğini Duyurdu! ADA Uçtu!

ADA'nın yıldızı parlamaya devam ediyor.

Aldığı güncellemeler ile birlikte yıldızı parlayan Cadano’ya bir güzel haber de Coinbase’den geldi.

ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase 18 Mart Perşembe gününden itibaren ADA’yı listeleyeceğini duyurdu.

Yapılan açıklamada “Bugünden itibaren ADA için gelen transferler ticaretin desteklendiği bölgelerde kullanılabilir. Tüccarlar sipariş veremez ve hiçbir emir yerine getirilmez. Likidite koşulları karşılanırsa ticaret 18 Mart Perşembe günü saat 9.00’da (Pasifik saati) veya daha sonra başlayacak.” denildi.

Likidite şartları oluşursa ticaretin ADA-USD, ADA-BTC, ADA-EUR ve ADA-GBP paritelerinden Coinbase’in kullanılabildiği tüm bölgelerde başlayacağı ifade edildi.

ADA’ya ilişkin genel bir tanım ve açıklama yapan borsa şunları aktardı:

“Cardano (ADA) yüksek enerji maliyetleri olmadan işlemleri doğrulayan, proof-of-stake mutabakat protokolü üzerine inşa edilmiş blok zincir platformudur. Cardano “benzersiz güvenlik ve kararlılık için kanıta dayalı geliştirmeyi sürdürmesine olanak tanıyan” Haskell programlama dilini kullanır. Blockchain’in yerel belirteci olan ADA, adını 19. yüzyıl matematikçisi Ada Lovelace’den almıştır.”

Haberin duyulmasıyla ADA %15 oranında yükseldi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu