Kripto HaberleriBitcoinSon Dakika: Coinbase (COIN) 381 Dolardan Açılış Yaptı ve İşlemler Resmen Başladı!

Son Dakika: Coinbase (COIN) 381 Dolardan Açılış Yaptı ve İşlemler Resmen Başladı!

Takip et

Bütün kripto para sektörünün heyecanla beklediği Coinbase‘in halka arzı saniyeler önce resmen gerçekleşti. Coinbase’in COIN koduyla listelenen hissesi ilk olarak 381 dolardan açılış yaptı. Nasdaq daha önce yaptığı açıklamada referans fiyatını 250 dolar olarak belirlemişti ve COIN işlemlere açılır açılmaz 400 dolar seviyesinin bile üzerine çıktı.

COIN, 381 Dolar İle Nasdaq’a Giriş Yaptı

COIN alım satım işlemleri başlamadan önce 21 saniyelik bir geri sayım yapıldı ve bunun sadece 21 milyon BTC kazılabileceğine yönelik bir gönderme olduğu görülmekte. Coinbase’in referans fiyatı ile 60 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olması beklenirken, işlemler açılır açılmaz 100 milyar doların üzerinin görülmesi kesinlikle büyük etki yaratacak.

Coinbase için 5 saniyelik grafiğe bakıldığında ise fiyatın yükselen kanal formasyonunda olduğu ve sadece yükseldiği görülüyor. Basın saati itibarıyla 424 dolar seviyesine ulaşan Coinbase’in hisse değeri, kripto para sektörü için bir rekora tanıklık edilmesini sağlıyor.

Coinbase’in bu hareketliliği ise direkt olarak lider kripto para birimi Bitcoin üzerinde etkiye sahip olabilir. Bitcoin’in gidişatının da Coinbase’in COIN fiyatına göre belirlenebileceği son günlerde en çok konuşulan konulardan birisi oldu.

Bir kripto para borsasının direkt olarak ABD’nin en büyük borsalarından birisinde listelenmesi, sektörün ne kadar olgunlaştığını da ortaya koymakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları