blank
HaberlerXRP

Son Dakika: Coinbase Ripple (XRP) İşlemlerini Askıya Alıyor!

Coinbase'den son dakika XRP açıklaması geldi.

SEC’in Ripple’a karşı açtığı dava haberinden sonra birçok borsa XRP’yi platformundan delist etmişti. Bu borsaların en büyüğü olan Bitstamp XRP fiyatında çöküş yaşatmıştı.

Küçük borsalar çok fazla etki yaşatmasa da büyük borsalardan gelen yasaklama haberlerinden sonra gözler, dünyanın en büyük borsalarından olan ABD merkezli Coinbase borsasındaydı. Günlerdir Coinbase’in XRP’yi delist edeceği haberleri iddia olarak piyasada dolaşırken, Coinbase’den gelen resmi açıklamayla iddialar gerçeğe dönüştü.

İlgili Haber  Söylentiler: "Coinbase Ripple'ı (XRP) Delist Edecek" Tarihte Belli!

Coinbase’in dakikalar önce yaptığı açıklama göre 19 Ocak 2021 Salı günü saat 10:00’da XRP işlemleri platform üzerinde askıya alınacak.

Coinbase Wallet ve Coinbase Custody platformlarında XRP’nin listelenmeye devam edeceğini açıklayan borsa, şu açıklamayı yaptı:

SEC’in Ripple’a yönelik son eylemi göz önüne alındığında, tüm XRP işlemleri sınırlandırıldı ve Coinbase, 19 Ocak 2021 Salı günü saat 10:00’da XRP’de ticareti tamamen askıya almayı planlıyor. Daha sonrasında da kullanıcılar XRP fonlarına erişmeye devam edecekler.

Coinbase Wallet ve Coinbase Custody’de XRP’yi desteklemeye devam edecektir. Ayrıca XRP ile ilgili yasal gelişmeleri izlemeye devam edecek kullanıcılarımı bu konuda bilgilendireceğiz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu