blank
BorsaHaberlerXRP

Söylentiler: “Coinbase Ripple’ı (XRP) Delist Edecek” Tarihte Belli!

Ripple'ın kötü günleri bitecek gibi durmuyor.

Kripto para yatırımcısı için zor bir gece dedik ancak bu kadarını bizde beklemiyorduk. Tüm altcoinlerde inanılmaz düşüşler yaşanmasının ardından uykuları kaçan kripto para yatırımcıları, ekrana kilitlenmiş durumda.

Önce SEC’in XRP davası, ardından gelen Tether (USDT) ile ilgili haberler zaten tedirgin olan yatırımcıları iyice korkuttu.

Henüz doğrulanmamış fakat kulislerde dolaşan bir başka haber ise, XRP yatırımcısının tüm ümidini kıracak cinsten. Bugün hacmi düşük olsa da bir çok borsanın XRP’yi delist ettiğinin haberini vermiştik.

İlgili Haber  Ripple (XRP) Tarihe Mi Karışacak? - 3 Borsadan XRP'yi Delist Etme Kararı!

Hacimli borsaların XRP konusunda nasıl bir tavır takınacağı ise yatırımcıların en çok merak ettikleri konular arasında. Bugün yayılan bir söylentiye göre Coinbase, SEC ile yaptığı görüşmeler sonrası XRP’yi delist etme kararı verdi. Yine söylentilere göre bu kararın cuma günü icra edilmesi bekleniyor.

Yakın zamanda halka arz başvurusu yapan Coinbase’in, SEC ile arasını iyi tutmak isteyeceğini düşünen birçok yatırımcı söylentinin doğruluk payının yüksek olduğunu düşünüyor.

Popüler Tv sunucusu ve Bitcoin yatırımcısı Max Keiser’de twiter hesabından bu konuya ilişkin paylaşımlarda bulundu.

Aynı söylentiyi dillendiren bir başka analist ise Adam Cochran oldu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir Yorum

  1. Xrp halkından aldığı güç ile yoluna devam etmektedir xrpye güveniniz


Başa dön tuşu