coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSon Dakika: FOX Business Kıdemli Muhabiri, Bitcoin Spot ETF Onaylarıyla İlgili İçeriden...

Son Dakika: FOX Business Kıdemli Muhabiri, Bitcoin Spot ETF Onaylarıyla İlgili İçeriden Bilgi Paylaştı

FOX Business Network kıdemli muhabiri Charles Gasparino, yayınladığı yazısında beklenen Bitcoin spot ETF'ler ile ilgili bilgi paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

FOX Business Network kıdemli muhabiri Charles Gasparino, Bitcoin Spot Borsa Yatırım Fonları (ETF’ler) hakkında bir son dakika gelişmesi yayınladı.

Gasparino’nun kendi kaynaklarına dayandırdığı bilgiye göre şirketler, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) 8 Ocak’tan sonra Bitcoin Spot ETF’leri hakkında bir karar vereceğinden emin. Gasparino’ya göre şirketler SEC’in onayı konusunda iyimserler, ancak kararda kendine özgü bir sürpriz bekliyorlar.

İlgili Haber  Bitcoin Yeniden Atağa Kalktı: 44.000 Doların Üstünü Gördük! Son Veriler ve Likidasyonlar Ne Durumda?

Gasparino’ya göre geleneksel ETF’lerden farklı olarak SEC’in hisselerin yalnızca nakit parayla satın alınabilmesini şart koşması bekleniyor. Bu benzeri görülmemiş hamlenin, ETF’lerin kara para aklama aracı olarak kullanılmasına ilişkin endişelere bir yanıt olduğuna inanılıyor.

Bitcoin fiyatı, ETF onayı beklentisiyle bugün hızlı bir yükseliş yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %4’lük yükseliş ile beraber 44.000 dolar sınırından işlem görüyor. Genel kripto para piyasası da yükseliş eğiliminde gözüküyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail