BorsaHaberler

Son Dakika: Güney Kore Polisi Dolandırıcılık İddiasıyla Bithumb Başkanını İfadeye Çağırdı!

Bithumb başkanı Lee Jung Hoon ifadeye çağırıldı.

Güney Kore Seul Başkent Polisi bugün Bithumb başkanı Lee Jung Hoon’u dolandırıcılık iddiaları nedeniyle ifadeye çağırdı. 25 milyon doları aşan oranlarda dolandırıcılık olayına karıştırdığı iddia edilen ve yurtdışına mülk kaçırmak gibi suçlamalar bulunan Lee’nin yurtdışına çıkışının yasaklandığı iddia edildi.

Seul Bölge Yetkili Polisi tarafından konu hakkında henüz basın açıklaması yapılmazken, Hoon’un ifade vermesinden sonra hakkında bir tutuklama kararı uygulanıp uygulanmayacağını yine Seul Başkent Mahkemesi’nden hakimler belirleyecek.

Bithumb’un BXA tokenlerini önceden satmak ve piyasayı manipüle etmek, dolandırıcılık eylemlerinde bulunmak gibi suçlamalar nedeniyle ifade verecek olan Hoon’un suçlu olup olmadığı ve eğer suçluysa verilecek olan cezanın ne kadar büyük olacağı şimdiden merak konusu olmuş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu